Skocz do zawartości

Powracająca aktualizacja GTalk do Hangouts.


wojted

Rekomendowane odpowiedzi

GTalk aktualizuje mi się sam do Hangouts. W ustawieniach aplikacji nie ma opcji "odinstaluj aktualizację". W ustawieniach Sklepu Play wyłączyłem automatyczne aktualizowanie ale to nic nie daje. Bez żadnego komunikatu, ni stąd ni z owąd w miejscu aplikacji Talk mam Hangouts. Sęk w tym, że nie podoba mi się Hangouts i wolałbym pozostać przy GTalk. Jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTalk aktualizuje mi się sam do Hangouts. W ustawieniach aplikacji nie ma opcji "odinstaluj aktualizację". W ustawieniach Sklepu Play wyłączyłem automatyczne aktualizowanie ale to nic nie daje. Bez żadnego komunikatu, ni stąd ni z owąd w miejscu aplikacji Talk mam Hangouts. Sęk w tym, że nie podoba mi się Hangouts i wolałbym pozostać przy GTalk. Jest na to jakiś sposób?

To musi Ci się spodobać, GTalk zmienił się w Hangouts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ko

To musi Ci się spodobać, GTalk zmienił się w Hangouts.

Otóż nie musi mi się spodobać. Na innych androidach wystarczy odinstalować aktualizację i po prostu nie aktualizować GTalk. Zawsze pojawia się komunikat o aktualizacji. Tylko na MIUI aktualizuje się to samo bez pytania mnie o zgodę.

Odłączyłem Talk od Marketu za pomocą Titanium Backup, mam nadzieję, że to zalatwi problem.

Niestety hangouts znowu zastąpiło Talk. :-\

Chyba jednak musi mi się Hangouts spodobać. Przynajmniej dopóki siedzę na MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...