Skocz do zawartości

Zablokowany MiMax


stefan3124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Panowie, proszę o szybką poradę.
Kupiłem telefon, przy konfigurowaniu blokady z palca trzeba było jeszcze podać kod.
Podałem, pamiętam jaki.
Teraz wyłaczyłem tel, ponownie włączyłem i kod nie działa.
telefon zablokowany na pół godziny
Kombinacja vol+ i power pokazuje mi telefon z odłączonym usb
a kombinajca vol- power flashboot
nei mogę wejsc do tego ukrytego menu (nie pamiętam jak się nazwya)
jak go zresetować lub odblokować?
proszę o szybką pomoc!

 

przepraszam ze wstawiłem temat w nieodpowiednim dziale (teraz powinno być git)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skay77 napisał:

Przecież to sposób dla posiadaczy twrp recovery, a tutaj kolega ma "dziewice" 

@stefan3124 jedyna opcja oprócz przypomnienia sobie hasła, to wgranie systemu od nowa za pomocą programu MiFlash. Na forum znajdziesz poradniki, jak to zrobić. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

Wczorajszej nocy byłem na imprezie(pod wpływem) i jakimś cudownym trafem ustawiłem sobie nowy znak do odblokowania telefonu. Mam też ustawiony odcisk palca... Ale niewiele myślą gdy wróciłem do domu przed snem uruchomiłem ponownie telefon... to był mój największy błąd, po uruchomieniu telefonu muszę najpierw namalować znak. Przekopałem całe internety i znalazłem tylko jak przywrócić do ustawień fabrycznych, a nie chcę tego robić. Jest jakiś sposób na odblokowanie ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mito00 przerabiałem ostatnio ten temat i jak nie masz odblokowanego bootloadera i wgranego twrp to pozostałe opcje to jedynie reset ustawień. Jedna opcja z resetem to przez i.mi.com ale jak nie masz na telefonie ustawionej lokalizacji urządzenia to też nie zrobisz. W moim przypadku dopiero ostatnia opcja z chińskim mipcsuite i reset ustawień inaczej się nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...