Skocz do zawartości

Wygaszanie ekranu podczasz rozmowy


samuraj26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może zły wątek założyłem to przepraszam, ale szukałem i nie mogę znaleźć. Mam taki problem ze gdy dzwonie albo odbieram telefon to on się nie wygasza tak jak przy innych moich poprzednikach. Więc naciskam różne ikony podczas rozmowy swoim uchem, najczęściej jest to głośnik (Jestem użytkownikiem 3 pro od 2 dni) Czy może mi ktoś wskazać jakieś rozwiązanie aby telefon się wygaszał podczas rozmowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawdź czy masz tą funkcję włączoną, Jak masz uruchomiony dialer, klikasz menu (dolny lewy klawisz funkcyjny) i w ustawieniach rozmów przychodzących masz wygaś ekran przy twarzy. Sam czujnik można też kalibrować i sprawdzić jego działanie w menu serwisowym odpalanym przytrzymaniem vol+ i power przy włączaniu telefonu. Masz dosyć stary (jak na ten telefon) rom, aktualizacja do najnowszego global dev może pomóc jak ta funkcja źle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zexon72 napisał:

Czyli tak...

- pierwsza sprawa - zły dział, bo Twój telefon to Redmi 3s (całkowicie odmienny od Redmi 3 i Redmi 3 PRO model)
- druga sprawa - zaktualizuj telefon do nowszej wersji systemu lub odblokuj bootloader i wgraj miuipolska/xiaomi.eu

 

Nie bardzo rozumiem kupowałem ten telefon w sklepie internetowym oznaczony jako xaiomi redmi 3 pro / i xiaomi ma 3 gb ramu a S ma 2. Wiec czemu niby mial bym miec S, jesli jest napisane 3gb ramu u  mnie.

Ok poprawiam się jest 3S PRO I 3 PRO, ja oczywiscie zj*****m i kupiłem 3S PRO.

Edytowane przez samuraj26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale większość sklepów nie bardzo wie co sprzedaje - tacy janusze biznesu, co wcześniej zapewne sprzedawali majtki z Chin, albo węgiel z kopalni. 

Modele Redmi 3 i 3 PRO,  nie mają dostępnego Androida 6.0!

Twój telefon pracuje na Android 6.0 - jest to model Redmi 3s,  który występuje w wersjach 2/16 i 3/32 GB i posiada procesor Snapdragon 430 - nawet na pudełku masz S. Wersja 2/32GB to Redmi 3x

P. S.  A to nie przypadkiem ten sprzedawca z Rumi, który wysyła telefony z UK? 

28 minut temu, samuraj26 napisał:

Ok poprawiam się jest 3S PRO I 3 PRO, ja oczywiscie zj*****m i kupiłem 3S PRO.

Twój model poprawnie nazywa się Redmi 3s 3/32 i nie ma tam nic PRO, PRIME, HIPER, DUPER... etc! To sprzedawcy dodają te człony i robią tym zamieszanie

A wracając do sedna sprawy. Wgraj za pomocą MiFlash rom świeży rom (Global Stable lub Developer) zaznaczając opcję flash_all (pełny format). Jeśli dalej będzie świrować - pisz postaramy się coś na to zaradzić :)

Edytowane przez Zexon72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że tutaj ale korzystając z okazji że mam takiego fachowca. Masz pojęcie albo ktoś inny czemu mi się nie łączy z 3g tylko edge gdzie na poprzednim telefonie wszystko było ok, nie mam lte bo karta sim ma z 7 lat. W ustawieniach mam włączone preferuj połączenie 3 g (jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...