Jump to content

Na którym ROMIE działa HD Voice lub lepsza jakość połączeń

waldi26

Recommended Posts

Mam proste pytanie od którego uzależniam dalsze posiadanie XRN3Pro. 

Generalnie jestem niezadowolony z jakości połączeń, Rozmowy są mało zrozumiałe : nie tylko dla mnie ale i rozmówców . Ostatnio rozmówca powiedział: "trafia do mnie 30% przekazu". Jakość przy WhatsUp i Viber jest super tak, ze nie jest to kwestia mikrofonu, głośnika.

Poza tym nie działa HDVoice.

Mam Global Stable 8.0.5 - ostatni

Czy ktoś używający MIUI POlska czy CM wypowie się na ten temat abym nie tracił czasu na przeinstalowywanie systemów.

Stable nigdy nie uzywalem ,ale na dev nie mialem klopotow ze zrozumieniem kogos co do Cm ostanio odebralem polaczenie w pracy gdzie jest glosno od maszyn i dobrze slyszalem rozmowce (wiadomo inaczej sie rozmawia w cichym pokoju niz w chalasie gdzie wszystko furkocze i wq..... Ucho (: twoje problemy tez moga byc zwiazane z siecia ,probowales na innej karcie

** wyciosane z RN3P **

Sprawdzę CM, ale jakoś czasu brak na takie rzeczy, zresztą nic nie mam do MIUI ani do telefonu w ogóle, dziś zminiłem preferowany rodzaj sieci na 3G i wyłączyłem VoLTE i przed chwilą odebrałem rozmowę i było duużo lepiej.

Na razie wyrok odroczony - zmieniłem na allegro "Kup teraz" na zwykłą licytację :)

Oj trochę się mylicie. Każdy smartphone obsługuje hd voice. A już napewno włączono obsługę od lilipopa w górę. Nie wiem jak jest z kit kat. To sieć ma winę, bo nie obsługuje między operatorami hd voice. Więc nadający i odbierający muszą być w tej samej sieci i mieć włączone 3G, bo nie jestem pewien czy na 2G idzie hd voice. Oczywiście powoli się to zmienia i będzie możliwa lepsza jakość rozmów między operatorami. Mówią, że pod koniec roku każdy włączy. Co do voLTE to dopiero raczkuje. Trochę czasu minie, aż włączą i w romie zintegrują.

Edited by marcin19883

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...