Skocz do zawartości

Klara

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon przy zakupie miał około 40 % naładowania baterii, po włączeniu na nocne ładowanie rano okazało sie ze poziom spadł do zera a po odłączeniu ładowarki telefon sie wyłączył . Z wielkim trudem po kilkunastu minutach zaczął rosnąć poziom naładowania i teraz po około 4 godzina ma ponad 50%, wiec mysle ze i tak cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ładowanie owszem, ale musisz dokupić sobie ładowarkę obsługującą QUALCOMM QC2, bo w standardzie jest załączona zwkła ładowarka 5V, 2A.  

Zainstaluj sobie z google play aplikację AMPERE i zobacz, jaki jest prąd w mA 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zexon72 napisał:

Szybkie ładowanie owszem, ale musisz dokupić sobie ładowarkę obsługującą QUALCOMM QC2, bo w standardzie jest załączona zwkła ładowarka 5V, 2A.

Zainstaluj sobie z google play aplikację AMPERE i zobacz, jaki jest prąd w mA 

A co da mu taka ładowarka, jeżeli Note 4 ma Mediateka :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

A co da mu taka ładowarka, jeżeli Note 4 ma Mediateka :D

Wojtku 2:0 dla Ciebie :D 

@Klara RMN4 nie ma szybkiego ładowania, ale prąd jaki i idzie w akku możesz sprawdzić 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klara No to chyba Ampere widać na razie nie jest kompatybilne z nowymi MediaTekami. Poziom naładowania wzrasta?

@wojtekmarchewka zrobiłem szybki research o PumpExpress (wcześniej jakoś nie zarejestrowałem jego istnienia) i generalnie zasada działania identyczna z QC, ale oczywiście co? Tak, nie są kompatybilne, a ładowarek poza tą do Meizu MX5, jak na lekarstwo. Aliexpress oferuje jeszcze jedną "wiodącej" firmy ROCK ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No to wczoraj próbowałem wgrać tym SP flashem ROM i cos poszło nie tak. w programie wyskoczył mi błąd i teraz wogólne mi nie startuje system stoi na logo mi. Jest jakiś poradnik do wgrywania Romu do RN4 tym SP toolem  Będę wdzięczny. za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem system końcu, jednak problemy z bateria nadal są.

Próbowałem zamianę baterii od redmi 3s do RN4 i na odwrót. Po włozeniu od redmi 3s do RN4 telefon się troche inaczej zachowywał. Jak przepiołem od RN4 do 3S to ten 3S tez się wyłączał po odłączeniu ładowarki. No i tak sobie mysle czy to nie aby bateria była winą. 

Miał by ktoś baterie do RN4 do sprzedania?

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...