Skocz do zawartości

Mi Note 2 – dyskusja ogólna


latet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Myślę, że nikt się nie obrazi, że zakładam tu ten wątek. Po ilości komentarzy napisanych w dniu premiery tego telefonu tutaj: https://miuipolska.pl/mi-note-2/
wydaje się, że taki wątek jest już pilnie potrzebny :)

Piszcie, co konkretnie sprawia, że chcecie kupić ten model, wklejajcie linki do testów, gdy się pojawią i mam nadzieję, że szybko też zaczną pisać świeżo upieczeni posiadacze Mi Note 2.

Jedna rzecz mnie zaskoczyła na minus - brak OIS. Wygląda na to, że tak jak nie ma idealnych ludzi, tak i nie istnieją idealne telefony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej cenie to xiaomi zacznie się zmieniać w szajsunga

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro



Ja bym nie panikowal. Note 7 kosztował nawet w Chinach prawie drugie tyle ;)
Telefon jest świetnie wyposażony a cena zaraz spadnie. Za duża jest konkurencja w Chinach.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2016 o 13:06, Tomasz Petrycki napisał:

 

Dnia 10.10.2016 o 16:59, milenium17 napisał:

 

54 minuty temu, tpawel napisał:


Ja bym nie panikowal. Note 7 kosztował nawet w Chinach prawie drugie tyle ;)
Telefon jest świetnie wyposażony a cena zaraz spadnie. Za duża jest konkurencja w Chinach.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

A to sie juz zdarzalo ze Xiaomi obnizal cany swoich telefonow? Po jakim czasie od premiery mozna sie spodziewac obnizki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jest jakaś szansa żeby serwis/gwarancje na Note 2 była realizowana we Wrocławiu? Mocno się zastanawiam nad tym właśnie telefonem w wersji 6GB/128GB ale nie chciałbym mieć takiej sytuacji że po po dwóch dniach użytkowania coś się zepsuje i trzeba będzie wysłać na 3 miesiące do Chin do naprawy, bo takie coś to mnie w ogóle nie bawi i tylko to stanowi dla mnie problem.

Tylko nie piszcie że te Xiaomi się nie psuje bo psuje się wszystko :), ostatnio kumpel z pracy po 2 dniach od zakupu oddał SGS7 EDGE na gwarancje bo wyświetlacz przestał działać ale przynajmniej ma tyle dobrze że ma serwis na miejscu i go po tygodniu odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa żeby serwis/gwarancje na Note 2 była realizowana we Wrocławiu? Mocno się zastanawiam nad tym właśnie telefonem w wersji 6GB/128GB ale nie chciałbym mieć takiej sytuacji że po po dwóch dniach użytkowania coś się zepsuje i trzeba będzie wysłać na 3 miesiące do Chin do naprawy, bo takie coś to mnie w ogóle nie bawi i tylko to stanowi dla mnie problem.
Tylko nie piszcie że te Xiaomi się nie psuje bo psuje się wszystko :), ostatnio kumpel z pracy po 2 dniach od zakupu oddał SGS7 EDGE na gwarancje bo wyświetlacz przestał działać ale przynajmniej ma tyle dobrze że ma serwis na miejscu i go po tygodniu odbierze.

Szajsung to syf, nic więc dziwnego.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Acid napisał:

To samo z każdym telefonem. Nie raz ktoś rozpakował swoje Xiaomi np Redmi pro czy Mi5 a ten po prostu martwy.

Wysłane z mojego MI 5
 

No właśnie, poza modelami które czasami wybitnie się nie udają i każda firma takie miała, to jest tylko elektronika i to coraz bardziej wrażliwa i delikatna, zminiaturyzowana i upakowana w niewielkim pudełeczku i ma prawo się psuć. Dlatego jakbym miał wydać takie pieniądze za telefon to chciałbym żeby to nie były pieniądze wyrzucone w błoto i dlatego gwarancja jest w takim przypadku niezbędna bo nie chce liczyć na łut szczęścia. Jak MiCenter będzie tego Note 2 serwisował to jest ciekawa opcja do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...