Jump to content

Wyciszenie gdy nadchodzi połączenie

bikerg
 Share

Recommended Posts

Xiaomi MI5, MIUI 8., xiaomi.eu, 6.9.29 (rozwojowa). Jak wyciszyć nadchodzące połączenie? Telefon dzwoni, ma włączony dźwięk. Nie chcę odebrać, nie chcę rozłączyć, nie chcę wysłać smsa. Chcę aby dalej "dzwonił", ale żeby dźwięku nie było. W najprostszych telefonach jest taka funkcja, a tu jej nie ma albo jest skutecznie ukryta.

Opcję "Odwróć aby wyciszyć" znam. Mogę iść ulicą i nie będę miał jak "odwrócić" telefonu. Mogę też chcieć patrzeć na dzwoniący telefon. Mogę mieć zajęte ręce i brak możliwości chwycenia telefonu. Chodzi o szybkie puknięcie w ekran aby telefon dalej "dzwonił", ale cicho. Aktualnie można tylko odebrać, rozłączyć, albo rozłączyć i wysłać smsa.

48 minut temu, bikerg napisał:

redkontakt Dziękuję. Choć samo roziązanie niezbyt ergonomiczne ...

No to nie wiem jak Ty trzymasz telefon, bo ja klawisze zawsze mam pod kciukiem i nawet nie trzeba wyciągać telefonu z kieszeni żeby wyciszyć. 

13 godzin temu, bikerg napisał:

Opcję "Odwróć aby wyciszyć" znam. Mogę iść ulicą i nie będę miał jak "odwrócić" telefonu. Mogę też chcieć patrzeć na dzwoniący telefon. Mogę mieć zajęte ręce i brak możliwości chwycenia telefonu. Chodzi o szybkie puknięcie w ekran aby telefon dalej "dzwonił", ale cicho. Aktualnie można tylko odebrać, rozłączyć, albo rozłączyć i wysłać smsa.

No to Ci przecież napisałem, że wystarczy Volume - nacisnąć, wtedy się możesz patrzeć na ekran do woli kto dzwoni, a dźwięk będzie wyciszony.

No a jak masz zajęte ręce i nie możesz chwycić telefonu to jak chcesz go wyciszyć? Nosem? Chociaż widziałem kiedyś jak laska w zimę obsługiwała tak smatrfona. 

Edited by RegimeOfTerror
  • Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...