ZduneX25

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

Jak się mało zmieniło to nic się nie stanie, w najgorszym wypadku apka przestanie działać i tyle.

Nowa wersja właśnie się wrzuca.

Ja używam od kiedy tylko się ukazała. Problemów nie mam.

Mms podmieniam jednak ręcznie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Także teraz jeszcze userzy Redmi3/RN2/Mi4c są proszeni o test na tym nowym supersu.

Na RN2 działa bez problemu.

• Like 1

@cukru tak, ale Ty instalowałeś w TWRP, a problem tyczy się apki Ogonki, pewne grono osób po instalacji dalej ma ogonki, bo root świruje (to już jest sprawdzona teoria), a z racji, że we wpisach podajemy starszą stabilną wersję, stąd prośba tu o testy z nową ;)

Ja wczoraj instalowałem na starej wersji SuperSu i ogonki zostały. Myślę więc, a może spróbuję jeszcze raz i na szczęście nie ma ogonków.

Mi4c.

Właśnie taki problem z tamtym SuperSU, że wymaga kilkukrotnego instalowania. Zazwyczaj nikt nie próbuje kilka razy i zostawia informację, że po prostu nie działa.

@cukru tak, ale Ty instalowałeś w TWRP, a problem tyczy się apki Ogonki, pewne grono osób po instalacji dalej ma ogonki, bo root świruje (to już jest sprawdzona teoria), a z racji, że we wpisach podajemy starszą stabilną wersję, stąd prośba tu o testy z nową

Specjalnie napisałem, bo wyjątkowo instalowałem przez Ogonki z nową wersją SuperSU.

• Like 1

Pierwsze primo - ogromne podziękowania za tą modyfikację. Ucinanie "ogonków" jest po prostu niezastąpione! :)

Drugie primo - nie mogę uwierzyć że taka funkcjonalność nie została jeszcze dodana bezpośrednio do MIUI i sądząc po tym wątku, raczej nikogo z Xiaomi ona nie interesuje :shock:

Trzecie primo - użyłem aplikacji z Play Store i niestety nie działa. Próbowałem z 6 razy - za każdym razem otrzymywałem informację że instalacja przebiegła prawidłowo ale po restarcie zmiana nadal była niezainstalowana. Instalacja zip-a przez TWRP zadziałała bez problemu. Posiadam Redmi Note 3 Pro z MIUI 6.7.21 i najnowszym SuperSU 2.76.

Pozdrawiam! :)

Na Mi5 nie można zainstalować najnowszej wersji (6.7.28), aplikacja coś pobiera, wyświetla informację, że jest możliwość aktualizacji (nawet pojawia się powiadomienie), lecz po "instalacji" dalej wyświetla ona komunikat "nie zainstalowano", zaś SMSy są z ogonkami. A zipów nie można pobrać, bo basketbuild powiedział mi, że "an unexpected error has occurred."

Edit: serwer wstał, zip działa bez problemu. Edited by zielonek430

Przydałoby się napisać w opisie apki że wspierane są konkretne modele z konkretnymi wersjami androida. Np Redmi 2 tylko Kitkat bez wersji na Lolipop

Wysłane z Redmi 2 2GB 813

Właśnie pobrałem.

Nowsza wersja w przygotowaniu! Sprawdź ponownie później.

Btw., czy jakimś problemem może być to, że jestem na 5.26? Nie instalowałem wcześniej modyfikacji ręcznie.  

Edit: Dobra, poczytałem. Rozumiem, że z aplikacji co tydzień można pobrać najnowszą wersję moda, a starsze są niedostępne. A mi pozostaje instalacja przez TWRP pobranej paczki tak samo jak np. dodatki. I nie potrzeba do tego roota, w przeciwieństwie do aplikacji. Jeśli się zgadza, to warto zedytować pierwszy post tematu i tam to wrzucić :) 

Ale z samą aplikacją chyba mimo wszysto coś nie gra, skoro waliło informacją o nowszej wersji.

Edited by Oxilles17

No ja też siedzę na wcześniejszej wersji 6.6.17 ale i tak dziękuję za zainteresowanie i wsparcie dla Redmi 2 Pro i lolipop. Jak się Romy wkoncu unormuja to będzie jak znalazł :-)

Wysłane z Redmi 2 2GB 813

Nie dziala to. Pobralo, zainstalowalo, restart i nie usuwa ogonkow...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ściągnąłem plik .zip i z poziomu TWRP zainstalowałem na Mi4c działa.

Jak odpaliłem aplikacje ogonki to wskazała mi najnowszą wersje 6.5.14 na serwerze.

Pewnie dlatego, że nie masz apki z PlayStore tylko starszą wersję z forum, która szuka tylko dla v7.

Mi zip znow usuwa aplilacje do smsow...

Zip pod recovery nie może nic usunąć, bo nie ma takiej zasady działania, jeżeli tak się dzieje to musisz mieć coś nie tak ogólnie w telefone. Polecam ubezpieczyć się w pełną kopię zapasową, bo skoro masz takie dziwne zachowania to kto wie ile telefon podziała.

Źle się wyraziłem. Plik podmienia ale appka znika z listy aplikacji. 1b2260531df9b691fd79ab9a746f581a.jpg

To jest podgląd bezpośrednio po instalacji? Nie przypominam sobie bym gdziekolwiek używał dopisku 'old'.