ZduneX25

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

Ktoś z mi4c chcący przetestować moda? Właśnie zaktualizowałem kod do apki o mi4c, ale przed wydaniem chce mieć pewność.

Nie mam jakiegoś specjalnie szybkiego neta by ściągać 5gb romów, jak w rzeczywistości będzie 1 czy 2 pobrania, także kilka osób to już jakaś motywacja.

A macie jakieś doświadczenie z podmianą aplikacji? Myślę, że mod z mi4i będzie pasował do RN2 co zaoszczędziłoby mi ściągania ~700mb co tydzień. Tylko ktoś by musiał wrzucić apkę i sprawdzić.

Przykładowo z redmi 2 pasuje do 3ech modeli i nie muszę pobierać 4 romów tylko 1.

Ktoś z mi4c chcący przetestować moda? Właśnie zaktualizowałem kod do apki o mi4c, ale przed wydaniem chce mieć pewność.

Mogę sprawdzić wieczorem jeśli uda mi się zainstalować MIUIPolska

ps

Mam już miuipolska na Mi4C. +- Za godzinę zerknę na forum.

//Z25: to odezwij się przez komunikator jak już ogarniesz

Edited by preston2009
  • Like 1

wrzuciłem z Mi4i i wszystko na Redmi Note 2 działa

Skad wziąłeś zmieniona apke?

Już znalazłem. Zaraz obadam :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edited by Albin
  • Like 1

Nie pójdzie, mi4i ma w tym tyg. numer 16, a w modzie ustawiłem 15, dlatego w tym tygodniu trzeba ręcznie wgrać.

@Killerrade I had a chat with zienteks (another member of Czech/Slovak community) and I told him everything about it

Może głupie pytanie, ale kiedy widoczne apka działa? Zainstalowałem, dodałem root, zrobiłem restart tel i w sumie jak pisze smsa to nadal mam ogonki.

Wysłane z Redmi Note 2 Prime

W momencie wcisniecia przycisku "wyslij" polskie znaki znikają z wysylania smsa. Widac to doskonale wiec jak w wysłanych masz polskie znaki to modyfikacja nie została zainstalowana.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Wysyłam SMS na drugiego SIM'a i w obu wiadomościach widzę polskie znaki. Wygląda na to, że jednak źle zainstalowałem ta apke .

Ok teraz działa. Nie dałem wcześniej aplikacji uprawnień ROOT'a.

A u mnie nadal widzę polskie znaki. Root jest, restart był. Co jeszcze trzeba zrobić? Mam najnowsze miui z forum.

Tez, pozniej znalazło aktualizacje. Wiec ściągnąłem i znowu instalacja. Sprawdziłem czy działa, nie działało wiec ponownie instalowalem.

Jak klikasz sprawdź i pobierz to na pewno Ci pobiera? (nie ma jakiegoś komunikatu przypadkiem?)

Dopiero zwróciłem uwagę, że masz telefon Hermes, a mi4i i hermes mają jeden mod z plików z ferrari, a w tym tyg. nie było romu dla ferrari dlatego Ci nie działa, mod nie powstał dla mi4i i note 2 w tym tyg.

RedMi Note 2 działa. Rom 5.11.12. Po każdej aktualizacji systemu trzeba instalować od nowa i nadawać uprawnienia root.

Zrobiłem tak i nie działa.

34 minuty temu, ZduneX25 napisał:

Czy ktoś ma problem z instalacją moda na ostatnim romie (czyt. 5.11.19)?

ja mam problem. nie działa przycisk uruchom ponownie