Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@maciek04 do redmi3s pasuje z mi4

Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu miałem wolny poranek, a nie mogłem spać to zaktualizowałem skrypty i leci już na serwer 6.12.8 (ze wsparciem mi5 na andku 7.0).

Następna w kolejce jest wersja 6.12.22 ze wsparciem dla Redmi4/4A/4Pro.

EDIT: mod dla .29 będzie dopiero w nowym roku, jutro rano wyjeżdżam, a znowu się pozmieniało i trzeba aktualizować skrypt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem coś źle, bo przeniosłem za pomocą solid explorera mms.apk do tego folderu i w ogóle straciłem aplikację sms. Jako, że jestem niewbie w androidzie, to zapytam, mam wejść w recovery i wybrać opcję install?

Edytowane przez tropok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W jaki sposób mogę to odinstalować bez wgrywania nowego MIUI? -_-

 

Może dopiszę: mam roota, MIUI8 6.12.29, w apce ogonki klikałem "Odinstaluj" i resetowałem telefon - nic się nie działo. Odinstalowałem Ogonki (choć wiem, że to bez sensu) i również nadal nie mam polskich znaków.

Edytowane przez Naram
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, mam miui w wersji xiaomi.eu 8.1 stable (8.1.6.0 (maacndi), i chcąc pozbyć się polskich znaków z sms zainstalowałem przez twrp ogonek (Unicode_7.2.16-MI5-6.0.zip). Na początku działania spisywało sie nieźle, godzinę temu coś jednak przestało działać - po odłaczeniu od ładowarki aplikacja zbuntowała się i nie rusza wrzucając screen z niżej:95ced964d2c81.png

Niestety funkcja zgłoś ani pokaż zawartość błędu nie działa, ma ktoś jakieś pomysły co teraz? Idzie bez ponownego flasha romu naprawić to jakoś? Jest wogóle ta apka dostępna do przeinstalowania? A może miał ktoś tak samo? 

 

Edit: Właśnie post factum przeczytałem gdzieś w temacie, że mod jest tylko dla wersji DEV, no to lipa. Teraz tylko pytanie - czy idzie przeinstalować tylko samą apkę sms? Nie chciałbym wgrywać na nowo romu i wszystkiego ustawiać... Wogóle jest jakas możliwość wyłączenia tych polskich znaków? Jestem zawiedziony - rom pozwala ustawić niemal wszystko a taką ważna rzecz pomija...

Edytowane przez pawlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.2.16 to może za nowa wersja na tego globala, popatrz starsze, któraś na pewno zadziała, a sama opcja w systemie pojawiła się dopiero w ostatni piątek, ale tylko w naszych DEV.

Według daty to patrzę ten glopbal wyszedł w styczniu to zobacz ten: https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=ZduneX25&dl=ZduneX25/miuiv8/wip/sms/7.1.12/Unicode_7.1.12-MI5-6.0.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, w akcie desperacji postanowiłem zainstalować alternatywnego managera smsów, padło na wiadomości na androida, zainstalowałem i postanowiłem sprawdzić czy używając funkcji w kontaktach "wyślij do" otworzy ten program. I otworzyło właśnie sms :-) wyszlem z aplikacji i pacnelem na ikonkę smsa i... Działa, uruchomił się i wszystko zdaje się być w porządku - no tego że samo się naprawi to się nie spodziewałem. Niemniej trochę mam obawy czy sytuacja nie będzie się powtarzać.
Zdunekx więc jak to z tymi stable jest? Mod działa na nich awaryjnie czy o co chodzi? Bo nie zrozumiałem powodu dla którego ktoś pisał że mod tylko dla devow ... niemniej dzieki za zaintersowanie.
 

P.S. Mam stabla miuipolska właśnie w wersji  8.1.6.0 właśnie.

Edytowane przez pawlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...