Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na mi3? Hmmm bardzo dziwne, a jaki masz dokładnie numer wersji 5.8.27? Nie tam jakieś stable albo inny twór jak sMIUi czy coś co może wpływać na numeracje? Ktoś potwierdzi? Tydzień temu Ci działało?

 

U mnie poszło za pierwszym razem od razu w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym pomyśleć, że to od v7, że coś sknociłem w adresach, a mi4 i mi3 to cancro, więc jak mi śmiga to musi i na mi3, dlatego musimy poczekać na innych z potwierdzeniem. 

 

Nie chodzi konkretnie o te telefony, byle by ktoś kto instalował odezwał się.\

 

Edit: a może usunąłeś katalog unicode (ostatnimi czasy) z pamięci wewnętrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czy na Redmi 2  miui 5.8.6  bedzie dzialac ta modyfikacja? bo po odpaleniu apki  wyskakuje "Pobierz mod zeby go zainstalowac"    .

znalazlem zipa  MIUIPolska_Mms-mod_5.8.6-REDMI2-4.4   ale nie wiem gdzie go mam umiesci zeby przez apke poszlo . no chyba ze to w recovery mam zrobic to juz sobie poradze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj miui lub jeśli chcesz pozostać na tym miui co jesteś to ręcznie podmień pliki z tego

https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=ZduneX25&dl=ZduneX25/miuiv6/wip/sms/5.8.6/MIUIPolska_Mms-mod_5.8.6-REDMI2-4.4.zip ' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'> https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=ZduneX25&dl=ZduneX25/miuiv6/wip/sms/5.8.6/MIUIPolska_Mms-mod_5.8.6-REDMI2-4.4.zip

Wysłano z Xiaomi Redmi 2

Edytowane przez subwoofer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...