Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To będę musiał przejrzeć ustawienia w panelu samego play store. A jesteście w Polsce aktualnie?

 

EDIT: poszło, faktycznie model kate był zablokowany, bo ogólnie apka jest widoczna tylko dla xiaomi i zgaduje, że kate musiał być wcześniej w pozostałych i go odznaczyłem z rozpędu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie nie będzie moda do ostatniej wersji, mi5 jest zawieszone, a praktycznie każdy telefon z 6.0 miał mod z mi5, bo pasował. W razie czego wrzucajcie przez recovery poprzednią wersję, będzie działać.

https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv8/wip/sms/6.11.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam Redmi 2 2GB (811). CO tydzień aktualizuje system Miuipolska w moim telefonie. Do tej pory na tej stronie pojawiały się aktualne wersje aplikacji do SMS z ucinaniem ogonków do instalacji przez TWRP. W pewnym momencie na tej stronie przestały być dodawane aktualizacje do najnowszych wersji miuipolska. Nadmienię że wersja instalowana ze sklepu google nie działa u mnie poprawnie i wyświetla się komunikat że nie zainstalowano oraz że urządzenie nie jest wspierane. Bardzo proszę o pomoc i informację skąd pozyskać najnowszą wersję instalowaną z poziomu TWRP. Pozdrawiam

Edytowane przez domsap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2016 o 10:16, ZduneX25 napisał:

Prawdopodobnie nie będzie moda do ostatniej wersji, mi5 jest zawieszone, a praktycznie każdy telefon z 6.0 miał mod z mi5, bo pasował. W razie czego wrzucajcie przez recovery poprzednią wersję, będzie działać.

https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv8/wip/sms/6.11.10

 

@domsap

Edytowane przez RegimeOfTerror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Ja mam Android 5 a nie 6.Czyli te mody się aż tak nie różnią między sobą i nie będzie problemu z działaniem miuipolska po instalacji ostatniego dostępnego moda? Cieszę się bardzo. P.S. Mówiąc że mamy instalować poprzednią wersję moda chyba chodziło Ci o 6.11.17, a nie 6.11.10?

Edytowane przez domsap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...