Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ZduneX25 napisał:

A używa ktoś z Was najnowszej wersji roota: https://download.chainfire.eu/969/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip? We wpisach mamy wersję sprzed roku, a nóż wystarczy (osobom z problemami w apce Ogonki) sama aktualizacja.

 

używam tego SuperSU. nie mam problemu z apka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cukru tak, ale Ty instalowałeś w TWRP, a problem tyczy się apki Ogonki, pewne grono osób po instalacji dalej ma ogonki, bo root świruje (to już jest sprawdzona teoria), a z racji, że we wpisach podajemy starszą stabilną wersję, stąd prośba tu o testy z nową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cukru tak, ale Ty instalowałeś w TWRP, a problem tyczy się apki Ogonki, pewne grono osób po instalacji dalej ma ogonki, bo root świruje (to już jest sprawdzona teoria), a z racji, że we wpisach podajemy starszą stabilną wersję, stąd prośba tu o testy z nową

Specjalnie napisałem, bo wyjątkowo instalowałem przez Ogonki z nową wersją SuperSU.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo - ogromne podziękowania za tą modyfikację. Ucinanie "ogonków" jest po prostu niezastąpione! :)

Drugie primo - nie mogę uwierzyć że taka funkcjonalność nie została jeszcze dodana bezpośrednio do MIUI i sądząc po tym wątku, raczej nikogo z Xiaomi ona nie interesuje :shock:

Trzecie primo - użyłem aplikacji z Play Store i niestety nie działa. Próbowałem z 6 razy - za każdym razem otrzymywałem informację że instalacja przebiegła prawidłowo ale po restarcie zmiana nadal była niezainstalowana. Instalacja zip-a przez TWRP zadziałała bez problemu. Posiadam Redmi Note 3 Pro z MIUI 6.7.21 i najnowszym SuperSU 2.76.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Mi5 nie można zainstalować najnowszej wersji (6.7.28), aplikacja coś pobiera, wyświetla informację, że jest możliwość aktualizacji (nawet pojawia się powiadomienie), lecz po "instalacji" dalej wyświetla ona komunikat "nie zainstalowano", zaś SMSy są z ogonkami. A zipów nie można pobrać, bo basketbuild powiedział mi, że "an unexpected error has occurred."


Edit: serwer wstał, zip działa bez problemu. Edytowane przez zielonek430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem.

Nowsza wersja w przygotowaniu! Sprawdź ponownie później.

Btw., czy jakimś problemem może być to, że jestem na 5.26? Nie instalowałem wcześniej modyfikacji ręcznie.  

 

Edit: Dobra, poczytałem. Rozumiem, że z aplikacji co tydzień można pobrać najnowszą wersję moda, a starsze są niedostępne. A mi pozostaje instalacja przez TWRP pobranej paczki tak samo jak np. dodatki. I nie potrzeba do tego roota, w przeciwieństwie do aplikacji. Jeśli się zgadza, to warto zedytować pierwszy post tematu i tam to wrzucić :) 

Ale z samą aplikacją chyba mimo wszysto coś nie gra, skoro waliło informacją o nowszej wersji.

Edytowane przez Oxilles17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zip pod recovery nie może nic usunąć, bo nie ma takiej zasady działania, jeżeli tak się dzieje to musisz mieć coś nie tak ogólnie w telefone. Polecam ubezpieczyć się w pełną kopię zapasową, bo skoro masz takie dziwne zachowania to kto wie ile telefon podziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...