Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Plik jest z RN2, ale nazywa się mi4i, nazwę już tak zostawiłem jak wycofali romy dla mi4i, bo działa zamiennie. Za jakieś 30 minut update ogonków i mod dla 6.6.23.

EDIT:

Ogonki v5.5 ze wsparcie MIUI8 + MiMax i MiMaxPro oraz modem z RN3Pro (już nie z mi4c), drobne poprawki związane ze znikaniem aplikacji na mi4c i redmi3 do testu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RN2, najnowszy soft 6.6.23 - nie działa.

 

Aplikacja pokazuje, że jest do pobrania nowa wersja, pobieram, instaluję (root przyznany), wszystko idzie dobrze, wyskakuje komunikat, że czas na reboot.

Po reboocie bez zmian - w aplikacja informacja, że moduł nie został zainstalowany, ogonki nadal nie są ucinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka sprawdza czy jest minimum 10mb wolne do prawidłowego wykonania operacji instalacji. To, że na v7 działało znaczy, że rom v8 za bardzo urósł, na mi4 ma ponad 60mb więcej, na szczęście dla nas my mamy zapas miejsca po połączeniu partycji.

System sprawdzania ilości wolnego miejsca pisałem jako zabezpieczenie, w przypadku zapchania ostatnich bajtów miałbyś bootloopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie proszę na screenshot

I powiedzcie czy mam szanse wgrać jakoś (jak?) tę modyfikację. Redmi3 + fastboot + nie ma roota

Słyszałem że łatwo uceglić ten tel i boje się zacząć kombinować - wolałbym poznać najpierw zdanie kogoś mądrzejszego w tym temacie.

redmi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZduneX25 napisał:

No to problem, bo w romach redmi brakuje jednej binarki, które jest we flagowcach oraz nowszej serii redmi note, bez tej binarki nie wprowadzę nowej metody instalacji jak zrobiłem to w mi4c, RN2 oraz RN3Pro.

Cóż , pozostaje przyzwyczaić się ponownie do pisania poprawną polszczyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZduneX25 Ale Ty wiesz, że wszyscy korzystający z Ogonków są Ci niesamowicie wdzięczni za pracę, którą w to wkładasz i, bardzo dziękując, proszą o więcej? :) Wspaniała robota! W ogóle postuluję, żeby aplikacja znalazła się wśród oficjalnych Dodatków Miuipolska, bo pewnie nie wszyscy dokładnie czytają forum i nawet nie wiedzą, że jest :)

Edytowane przez axelmateuss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem tak jest. Mi4c działa z aplikacji, ale kupiłem niedawno żonie Mi4 i na nim już nie działa. To jest tak:niby pobiera, instaluje,restartuje, ale nic nie zmienia i w info aplikacji stoi że nie zainstalowane.

Skoro u ciebie na Mi4 działa to nie wiem o co chodzi, ale to nie jest duży problem bo z TWRP jest git i jestem zadowolony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...