Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.06.2016 o 18:19, ZduneX25 napisał:

Ok, mod dla v8 dodany, póki co tylko do instalacji przez TWRP: https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv8/wip/sms/6.6.16

Mod dla mi5 pasuje jeszcze do mimax/mimaxpro, a reszta jak zawsze.

A Redmi 2 na 5.1 MIUIv8  bedzie ? bo widze tylko wersje na 4.4 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie jest źle jak na pierwszą betę ;-) także byłbym wdzięczny jakbyś znalazł czas żeby zrobić ;-)

Wysłane z Redmi 2 2GB 813

 

Ps.jeśli chodzi o Redmi 2 na 5.1 to słabo chodzą wersje z 1GB a ja mam 2GB więc jest jeśli jest szansa na brak ogonkow to poproszę ;-)

Wysłane z Redmi 2 2GB 813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, jest to samo. Znika apka sms... Tzn jest w /system/priv-app/..... ale znika z pulpitu. Zaraz z ciekawosci zrobie kopie i spróbuję wersje z 5.26

 

Edit: Mod z 6.5.26 działa prawidłowo. Jest problem ze zdjęciami przy kontaktach - w starszej wersji pokazuje się ikona znaku zapytania lub muzyki, w tej nowej jest postać lub zdjęcie kontaktu. Są małe wizualne różnice ale ogólnie apka działa i jest widoczna.

Wydaje mi się, że coś pozmieniali w aplikacji i mod zmienia nie to co powinien, aplikacja się kompiluje ale system nie rozpoznaje jej jako prawidłowa i dlatego nie pokazuje na pulpicie. Nie wiem na ile to tajemnica i jak bardzo skomplikowany jest proces rekompilacji apki żeby usuwała ogonki ale jak to nie takie tajne i możesz się tym podzielić to mogę spróbować pomóc rozwiązać problem. Kiedyś bawiłem się trochę w tłumaczenie jbartem leva i miui w portowanych wersjach ale podejrzewam, że tu nie będzie tak łatwo... :) Jak coś to pisz priv.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Albin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...