Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Mi Note Pro. Wgrałem ten mod przez Unicode.apk. Potem mi pokazało przy instalacji że wersja na serwerze 6.4.28 a w telefonie 6.3.17. I to prawda bo zostawiłem sobie ostatni ROM zrobiony przez MIUI Polska w myśl zasady "dobre, bo polskie".

Skutek instancji taki, że usunęło mi stockowa aplikacje od sms-ów.

Czy ktoś ma do tej wersji ROMu 6.3.17 dla mojego telefonu aplikacje SMS? Mam TWRP 3.0 więc bym sobie dograł. Na razie korzystam z QKSMS, bo uważam że to dobra aplikacja.

PS. Czy dla rozdzielczości, która jest w Mi Note Pro w ogóle będzie działać ta aplikacja Ogonki?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Edytowane przez sayian
Dodałem pytanie o rozdzielczość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, czy da się zrobić cos z takim problemem? Po instalacji ostaniego romu 6.5.26 na redmi 1s - armani oraz Supersu ( ogonki dostają roota) niestety nie da rady uruchomić Ogonków. Proces instalacji niby przebiega pomyślnie ale po restarcie niestety znika apka sms. Po prostu wcina ją coś na śniadanie, ikonki również nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da się zrobić cos z takim problemem? Po instalacji ostaniego romu 6.5.26 na redmi 1s - armani oraz Supersu ( ogonki dostają roota) niestety nie da rady uruchomić Ogonków. Proces instalacji niby przebiega pomyślnie ale po restarcie niestety znika apka sms. Po prostu wcina ją coś na śniadanie, ikonki również nie ma.

Dokładnie to samo na MI4C. To moja druga próba i znowu to samo. Zostałem bez systemowej aplikacji do sms.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mod do RN2 to dopiero w tej chwili się dodaje, a z urządzeniami 5.1 (MI4c/Redmi3) problem jest znany, tylko skoro działa na innych modelach to jak mam poprawić na mi4c, macie jakiś inny supersu? Inne miui? Nie wiem co zrobić z modelami na 5.1..

Na 4.4 i 6.0 sam testuję co weekend i zawsze działa.

@cukru paczki zip tam są pod twrp, więc skoro mają rom dev (bo wszyscy wiemy, że mod jest tylko dla werdji dev) to i zipa mogą wgrać, bo dev = twrp

 

BTW: jak ktoś będzie miał rozbite mi4c to może mi podesłać zanim się pozbędzie to może dojdę przyczyny :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...