Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sie komuś przyda - trzeba zmienić wersje roma w build.prop. Z jakiegoś powodu ktoś wpisal piatkowa zamiast z czwartku i apka nie widziala patcha. Po zmianie znalazło modyfikacje i dziala ok :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją na Mi4, ściągnołem plik z 1 postu, zainstalowałem, włączyłem opcje ROOT dla tej aplikacji ale nie mogę zainstalować gdyż mam komunikat aby zainstalować "mod" nowszej wersji tez nie mogę ściągnąć gdyż mam komunikat ze jest w przygotowaniu.

Jak ominąć ten problem albo co zle zrobiłem ? wersja ROMu to 5.12.11.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze zrobiłeś tylko jeden telefon = jedna wersja, mod jest zawsze przeznaczony do najnowszej wersji, a najnowsza jest 6.1.28 (tu z kolei inny problem z dekompilacją przez androida 6.0).

 

Starsze wersje trzeba wgrywać ręcznie, archiwum jest tu: https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv7/wip/sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jak możesz to powiedz mi jedną rzecz, jaka wersje mam zainstalować ? ROM mam wersji 5.12.11 w wersji 5.12.10 nie ma Mi4 jest wersji  5.12.17 lub 5.12.4 którą wersje zainstalować ?

Aby zainstalować muszę wypakować i w folderze system==>priv-app==>Mms.apk ?

Bo próbowałem obie wersje zainstalować ale za każdym razem mam błąd.

Edytowane przez grzegorz1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Działa :) Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez bpbiszkopt
A do redmi 2, siostra ma takiego. Próbowałem apk ale nie idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ogonki ale nie mogę nadać uprawnień ROOT, co muszę zrobić aby ogonki działały ? Jak zainstalowałem ogonki otworzyłem apliakcje sprawdziloem dostepnośc aktualizacji, mam komunikat ze o aktualizacji ale nie moge zaistalowac gdyz mam komunikat ze operacja przebiegła pomysle... restart telefonu. Jak klikam uruchom ponownie nic sie nie dzieje jak zresetuje go to po ponownym uruchomieniu mam nadal aktualizacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...