Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@ZduneX25

Dzieki za dzisiejsza aktualizacje.... ale-- na MI3 co nie dziala.

Robie wszystkim opisanymi tutaj sposobami.. i nie ma szans.....

W jakiej lokalizacji powinna byc Mms.apk? w /system/app czy /system/priv-app   ??

 

================================================================

OK, juz wiem... musi byc skopiowana do :

/system/priv-app

 

czyli w terminalu Android Terminal Emulator kolejno (Mms.apk musi sie znajdowac w katalogu glownym karty):

 

su

mount -o remount,rw /system

cp /storage/sdcard0/Mms.apk /system/priv-app

chmod 0644 /system/priv-app/Mms.apk

mount -o remount,ro /system

Edytowane przez marks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Którą wersję aplikacji trzeba zastosować, aby ucinać polskie ogonki w Redmi 1s z najnowszym MIUI Polska?

 

Dołączam się do pytania o Redmi 1S i rozszerzam je o Redmi Note.

 

Domyślam się, że (o ile w ogóle zadziała) to jedna z wersji XHDPI-4.2 (dla RedmiNote), ale to tylko kwestia rozdzielczości, większym problemem może być dobranie właściwej wersji wg daty. Czy komuś się udało i jest pewny (po testach), że działa OK?

Z kolei tutaj:  https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv5/wip/sms/4.6.13/  - wg zastosowanych oznaczeń w nazwach paczek, nie ma teoretycznie wersji zgodnej z Androidem 4.3, więc nie wiem, jak to będzie dla Redmi 1S?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znaki wejściowe:

αβγδεζηθικλμνξοπρσςτυφχψωάέήίόύώϊϋΐΰΑΒΕΖΗΙΚΜΝΟΡΤΥΧ ΆΈΉΊΌΏΪΫŰűŐőąćęłńśźżĄĆĘŁŃŚŹŻÀÂÃÈÊÌÎÒÕÙÛâãêîõúûçěšč řžďťňáíéóýůĚŠČŘŽĎŤŇÁÉÍÓÝÚŮŕĺľôŔĹĽÔÏïëË

I wyjściowe:

ABΓΔEZHΘIKΛMNΞOΠPΣΣTYΦXΨΩAEHIOYΩIYIYABEZHIKMNOPTYX AEHIOΩIYÜüÖöacelnszzACELNSZZAAAEEIIOOUUaaeiouucesc rzdtnaieoyuESCRZDTNAEIOYUUrlloRLLOIIee

Oraz:

ñ → n

Ñ → N

Đ → Dj

đ → dj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z modem dla użytkowników stable leży w ich gestii. Jak nie robie moda dla stable, nie używam też romu stable. Musisz sam sprawdzić, który będzie działał, ale z racji, że changelog jest dosyć świeży to proponuje .13 bądź .20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jest możliwe, że ten fix na ogonki robi coś więcej, niż tylko wycinanie ogonków, że wnosi coś, co sprawia, że cały program działa wydajniej, stabilniej? Pytam, bo od wersji MIUI 4.7.4 przestałem go stosować (bo zmieniłem operatora i mam SMS-y za darmo) i niestety cała aplikacja SMS działa gorzej, zacina się, czasem się wiesza. Pytanie głównie do ZduneX25 – czy to może mieć związek z brakiem fix-a na SMS?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZduneX25

W kwesti Twojego moda.....zawsze na niego czekam z utesknieniem....

I jak najbardziej widze jego zasadnosc istnienia...

nie dlatego, ze jestem przeciw polskim znakom (choc poniekad tak), a dlatego, ze wysylam duuuuzo sms, i ma znaczenie dla mnie, ile operator mi za nie liczy... na czasami potrafi wyslac 5-6 sms zamiast jednego....

Niestety, tu gdzie jestem, nie ma opcji nielimitowanych sms w pakiecie-- stad ogromna przydatnosc sms dla mnie....

Tak trzymaj... a U mnie masz duuuuzy browar

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@latet

 

Pewnie już to doczytałeś w wątku dotyczącym najnowszego romu ale napiszę, że jest jakiś problem z apką sms (lagi itp.) choć ja na mi3 tego akurat nie doświadczam.. Ale tak pewnie jest teraz u ciebie. Ponoć wersja 4.7.22 (czyli któraś pośrednia) problem rozwiązała. Gdzieś o tym pisał Acid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...