Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To tak redmi 2 oba warianty są w aplikacji, dodałem też redmi 1s (armani), dzisiaj będzie problem z modem, bo 3 telefony mają 5.7.10, a pozostałe 6 ma 5.7.9, aplikacja porównuje wersję z telefonu z wersją z serwera, na serwerze nie mogą być jednocześnie dwie wersje, bo to prosta zasada porównywania grupy liczb.

 

Czyli do wyboru było albo flagowce, albo reszta, padło na resztę, bo więcej ich jest.

 

Mi note pro, mi2, mi3 oraz mi4 - do instalacji manualnej w tym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że coś nie bangla ta aplikacja na mi2s. Pierwszy przycisk do sprawdzenia i pobrania aktualizacji zawsze pobiera, nawet gdy dopiero co go wcisnąłem i coś pobrał (czy tak ma być?), ale mimo to gdy wcisnę 'Zainstaluj' to daje komunikat 'Pobierz mod by móc go zainstalować'. Czy rzeczywiście mam coś manualnie jeszcze pobrać?

Poza tym testowałem też przycisk do odinstalowania. Wywalił całkowicie apke do smsow ^_^

Wersja miui najnowsza, android 5

Wysłane z MI 2S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androidzie 5.0 nie miałem sam jak przetestować, jak szukałem chętnych to nikt się nie zgłaszał, więc owszem mogę być problemy, fajnie byłoby zobaczyć log z momentu wciskania zainstaluj.


Już wiem, dałem wyjątki na ścieżki wypakowania, instalowania i pobierania, a zapomniałem o ścieżce porównania i tu ma problem. Poprawię, dodam wieczorem aktualizację i sprawdzisz, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Pierwszy button nadal zawsze pobiera.

Zainstaluj niby coś instaluje, jest komunikat ze zainstalował i trzeba uruchomić ponownie, ale button do tego nie reaguje. Zrestartowalem normalnie, ale ogonki nadal są w smsach.

Śmieszna sprawa. Jeśli wymagałaby więcej grzebania niż masz na to czasu i chęci to nie musisz się tym zajmować, widać że jedynie ja z tym telefonem sie tym zainteresowałem, ale spokojnie mogę żyć bez tego. oczywiście służę pomocą jeśli chcesz ;)

Wysłane z MI 2S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś, że przycisk Restartu nie reaguje to od razu pomyślałem czy włączyłeś roota w Uprawnieniach dla mojej apki.

 

Jak nie wyłączyłeś to ani restart, ani instalacja nie zakończą się sukcesem, tylko powinieneś mieć popup z info o braku roota przy uruchamianiu apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Zapomniałem że przeinstalowywałem apke, straciła uprawnienia. Nadałem, zaktualizowałem, przycisk do uruchomienia ponownie zadziałał. Efekt - brak apki do smsow :D folder system/priv-app/Mms pusty

Wysłane z MI 2S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli wybrałeś w aplikacji sprawdź i pobierz aktualizację i potem zainstaluj i nic? Bo programik nie ma w sobie apk aplikacji sms z ucinaniem tylko trzeba samemu wybrać żeby ją z neta pobrało. Tak po każdej aktualizacji MIUI trzeba robić.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...