Skocz do zawartości

pytania odnośnie Xiaomi Redmi note 3


adamcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się od jakiegoś czasu na zakup Xiaomi Redmi note 3 ale mam kilka wątpliwości co do niego(mimo iż mi się podoba) więc chciałbym zadać kilka pytań osobom posiadającym Xiaomi Redmi note 3(niezależnie od wersji)

1. Czy noszenie tego telefonu w kieszeni zwłaszcza z etui nie jest uciążliwe? chodzi mi tu o wielkość telefonu(moim zdaniem jest za duży) jak i też o wagę. Czy idąc ulicą z tym telefonem w kieszeni nie czuć że nosimy "cegłę" ? i czy ten telefon w kieszeni nie rzuca się w oczy? pragnę podkreślić że mówię tu o tym telefonie dodatkowo ubranym w etui i dodatkowym szkłem co zwiększa jego rozmiary(grubość głównie).

2. Czy były jakieś problemy z tym telefonem np coś nie działało albo jakaś awaria lub coś pękło(ekran)? napiszcie też od jak dawna go macie(telefon).

3. Czy wrażenia z tego telefonu są dobre?Czy nie żałujecie zakupu? czy go polecacie? czy może bardziej polecicie inny telefon w podobnej cenie?

4. Kolejne pytanie trochę innego typu więc zastanawiałem się czy tu go zadać ale zadam: Czy lepiej jest kupić wersję international z tym pasmem 800 MHz czy bez? stoję przed trudnym wyborem bo z jednej strony był wolał bym mieć to pasmo ale słyszałem że wersja Xiaomi z International jest większa więc etui ze szkłem nie podejdzie do telefonu a dla mnie telefon bez Etui jest bez sensu bo prawie na pewno mi spadnie i to nie raz przez co może się uszkodzić i zarysować. Więc jak czy te pasmo jest rzeczywiscie takie istotne? którą wersje wybrać zatem?

Edytowane przez adamcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest po prostu świetny. Do tego MIUI i rozwój nakładki, chcesz mieć spokój instalujesz global i nic nie kombinujesz, chcesz się bawić to co tydzień aktualizacja na romie dev ale na telefonach bez 800Mhz. Ogólnie będzie Pan zadowolony.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adamcz napisał:

1. Czy noszenie tego telefonu w kieszeni zwłaszcza z etui nie jest uciążliwe? chodzi mi tu o wielkość telefonu(moim zdaniem jest za duży) jak i też o wagę. Czy idąc ulicą z tym telefonem w kieszeni nie czuć że nosimy "cegłę" ? i czy ten telefon w kieszeni nie rzuca się w oczy? pragnę podkreślić że mówię tu o tym telefonie dodatkowo ubranym w etui i dodatkowym szkłem co zwiększa jego rozmiary(grubość głównie).

Jeśli nie należysz do degeneracji noszącej rurki, to możesz być spokojny.

10 godzin temu, adamcz napisał:

2. Czy były jakieś problemy z tym telefonem np coś nie działało albo jakaś awaria lub coś pękło(ekran)? napiszcie też od jak dawna go macie(telefon).

Masz od tego cały dział Problemy techniczne.

10 godzin temu, adamcz napisał:

3. Czy wrażenia z tego telefonu są dobre?Czy nie żałujecie zakupu? czy go polecacie? czy może bardziej polecicie inny telefon w podobnej cenie?

Nie ma innego telefonu w podobnej cenie z taką konfiguracją i wsparciem polskiej społeczności.

10 godzin temu, adamcz napisał:

(...) dla mnie telefon bez Etui jest bez sensu bo prawie na pewno mi spadnie i to nie raz

Jeśli nie potrafisz dbać o sprzęt, kup sobie jakiegoś MyPhone Hammer, czy cuś. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przesiadłem się z rn2

Jak sprawdzić jaka mam wersję china czy International?

Mam androida 5.1. 1 i global 8.0.5.0 . Czy w prosty sposób da się zaktualizować do androida 6?. Czy mogę pobierać aktualizacje i aktualizować z pliku zip jak robiłem to dotychczas?

 

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

masz lhomidg to global lhocndg to chiana , aby przejść z global stable do global dev przez aktualizacje z poziomu telefonu musisz wrzucić do pamęci telefonu rom 6.8.18.zip dla recovery i wybierasz trzy kropki  - aktualizacja z pliku.zip a potem to już aktualizacja do 6.11.3 przez ota . Nie ma jeszcze andka 6.0 na stable

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...