Skocz do zawartości

Jak ściągnąć klapkę MI2S


dwr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam mały problem ze ściągnięciem klapki w MI2S. Udało mi się ją ściągnąć tylko raz kiedy musiałem włożyć baterię i kartę SIM, rozchyliłem wtedy klapkę i telefon tak że jeden zaczep wyskoczył a resztę odczepiłem za pomocą prawa jazdy. Teraz przez to że bateria jest włożona nie da się już wygiąć klapki tak jak wcześniej. To jest dość śmieszne, że mam dwie baterie a jednej nie mogę używać z tak prozaicznego powodu.

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na otwieranie klapki? Filmiki z unboxingów na yt nie pomagają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam mały problem ze ściągnięciem klapki w MI2S. Udało mi się ją ściągnąć tylko raz kiedy musiałem włożyć baterię i kartę SIM, rozchyliłem wtedy klapkę i telefon tak że jeden zaczep wyskoczył a resztę odczepiłem za pomocą prawa jazdy. Teraz przez to że bateria jest włożona nie da się już wygiąć klapki tak jak wcześniej. To jest dość śmieszne, że mam dwie baterie a jednej nie mogę używać z tak prozaicznego powodu.

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na otwieranie klapki? Filmiki z unboxingów na yt nie pomagają.

Pozdrawiam

Mocno podważyć paznokciem naciskając na logo mi.

Po jakimś czasie będzie lżej schodzilo

Było w instrukcji z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palec wskazujący do wejścia USB, kciuk oparty o klapkę pod aparatem i dźwigam klapkę zaczynając od USB. Bez żadnych kart czy innych wspomagaczy :P

Jednak do wyciągania baterii czasem może się przydać kawałek plastiku/klucza , bo dość mocno się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z klapką walczę za każdym razem ;)

A mam 3 różne plecki i do telefonu. Może to i lepiej ze tak twardo siedzi, przynajmniej nic nie trzeszczy.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

U mnie nic nie trzeszczy i bardzo łatwo ja zdjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczyłem tylko pierwsze dwa dni , najpierw z biała - standardową ciężko było ją ściągnąć ale jak założyłem dodatkową baterię i obudowę to dopiero się namordowałem z ściąganiem tego ;p teraz już nie mam problemu, biała leży idealnie nic nie trzeszczy , dodatkowa którą głównie użytkuje niestety trochę trzeszczy w dolnej części obudowy ale puki co nie przeszkadza w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzeszczenie pomaga kawałek kartki lub ręcznika papierowego. W to miejsce lub obok, ale w miarę blisko podkladamy pod klapkę i zaciskamy/zakręcamy (zależy jak, kto co ma) i nic już nie trzeszczy. Na Grand X Inie i teraz na Gnexie ten patent się sprawdza i nie narzekam już na jakieś trzeszczenie ;)

Galaxy Nexus + Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...