Skocz do zawartości

Telefon widzi tylko jedną kartę SIM


esiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem MI5 PRO. Zakupiłem go aby korzystać z dwóch kart SIM. Od dwóch dni widzi tylko kartę w pierwszej pozycji (zamiana kart powoduje to samo a są różne PLUS, PLAY). Restartowałem system wgrywałem aktualizacje nic nie pomaga. PONÓZCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pierwszy post także witam wszystkich. 

Przejrzałem forum pod kątem tego pytania ponieważ w poniedziałek również otrzymałem swojego MI5, jednak dopiero dzisiaj miałem okazje użyć dwóch kart i niestety mam taki sam problem - zasięg znajduje mi tylko na jednej z kart, z zasobnika nr.1. Zamiana kart nic nie daje, poza tym że zasięg jest znajdywany na tej drugiej karcie także obie są sprawne. 
Ktoś ma pomysł co to może być? Telefon kupowałem na ibuygou.com, wersja softu to MIUI Global 8.0 (8.0.5.0 MAAMIDG) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odesłałem swój telefon do serwisu, ponieważ nie bardzo czułem się na siłach żeby grzebać samemu, poza tym po to kupowałem telefon z gwarancją w PL żeby mieć spokój. 

W moim przypadku wina softu, także nie wiem czy kolega esiek coś próbował ze swojej strony, ale taka była diagnoza i po wgraniu nowego softu telefon widzi dwie karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...