Skocz do zawartości

Xiaomi MIX


szymm2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie, troche poczytalem i kusi mnie zamowic teraz pre ordera ale piszą cytuje:

"Mi Mix nie jest dostępny w wersji Global o szerszym pokryciu pasm LTE. Oznacza to, że smartfon najpewniej dostępny będzie wyłącznie w Chinach"

I specyfikacja z ibg

Frequency:
FDD-LTE:B1/B3/B5/B7/B8
TDD-LTE:B38/B39/B40/B41
WCDMA:B1/B2/B5/B8
TD-SCDMA:B34/B39
GSM:B2/B3/B5/B8
 
Jakis znawca sie wypowie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, technik napisał:

Jedno pytanie, troche poczytalem i kusi mnie zamowic teraz pre ordera ale piszą cytuje:

"Mi Mix nie jest dostępny w wersji Global o szerszym pokryciu pasm LTE. Oznacza to, że smartfon najpewniej dostępny będzie wyłącznie w Chinach"

I specyfikacja z ibg

Frequency:
FDD-LTE:B1/B3/B5/B7/B8
TDD-LTE:B38/B39/B40/B41
WCDMA:B1/B2/B5/B8
TD-SCDMA:B34/B39
GSM:B2/B3/B5/B8
 
Jakis znawca sie wypowie? 

 

Masz B1/B3/B7... Czyli normalnie będzie działać w Polsce, brak tylko B20, czyli normalne zakresy jak w większości ich telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamillm napisał:

No to do kieszeni sie nie zmiesci juz...

Ja mam Mi Max 6,44'' i w każdych spodniach mi się mieści telefon,jestem szczupły,nie ma też problemu z siadaniem mając ten telefon w kieszeni.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten telefony naprzeciwko dziennikarza( https://www.youtube.com/watch?v=g-qI2iCnDHo )z tej prezentacji to jaki model? Mi Note 2?

Edit: Na minus brak złącza Jack. Ten Mi Note 2 ma złącze jack i dodatkowo własny DAC(AQSTIC 192khz/24bit)

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Mix jest wielkości iPhone 6/6s Plus, więc także podobnej wielkości co RM3.

Dnia 26.10.2016 o 00:26, penetratore napisał:

No to zaskoczyli, brawo... A już myślałem że będą tylko kopiować... I powielać ten sam design w kółko

Telefon i tak dla mnie za duży Ale coś się dzieje. Jakby był rozmiarowo jak RM3 to już bardziej

Pene-talk

Edytowane przez Colo99
q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aparatu to wygląda jak wygląda, niestety znów przedłożyli design ponad jakość aparatu.

Cytat

"Now, as far as the device’s camera sensors are concerned, you might be surprised to hear that these are OmniVision’s sensors, not Sony’s. On the back of the device, Xiaomi has included a 16-megapixel 1-Micron OV16880 sensor by OmniVision (1/3.06 inches sensor size)"

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-41-45.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-42-57.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-43-38.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-44-39.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-45-17.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-07-45-44.png

screenshot-www.youtube.com-2016-10-28-10-52-28.png

Edytowane przez gore2kill4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tpawel napisał:

Wychodzi na to że najlepszy aparat jaki się udał xiaomi ma mi5,ktory i tak odstaje od tegorocznych flagowcow

Moim zdaniem stary Mi Note ma lepszy aparat od Mi5, a przynajmniej lepszy soft nim zarządza, zwłaszcza jeśli chodzi o filmiki.

Nie podoba mi się, że Xiaomi rezygnuje z OIS. Jakie jeszcze modele mają OIS (oprócz Mi5 i Mi Note)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 4 ma. Mi note ma ten sam sensor co mi4 właśnie. Ale wg mnie rewelacyjnych zdjęć nie robią. A już moim zdaniem gorsze od mi5

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Mi4 nie ma OIS, za to ma przysłonę f/1.8, a Note f/2.0. Dziwi mnie, że ciągle Xiaomi trzyma się tego f/2.0. Kiedy iPhone już nawet na 1.8 się przerzucił, nie mówiąc już o Samsungu i 1.7. Zamiast kombinować z tym Edgem w Mi Note 2, mogli wsadzić lepszy aparat, a nie takie gówno dali. Nie napiszę o Mix, bo tam jeszcze gorzej.

Mi Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ten temat, ale nie da się nie zareagować na to co wypisujecie. Sąd wiecie jakie zdjęcia robi Mi Note 2 czy Mi Mix? Mieliście go już w ręku i testowaliście? Nie wiem ile prawdy jest w tej matrycy od Omni Vision w Mixie ale Note ma Sony imx318 - świetny sensor z hybrydowym AF. Jeżeli Xiaomi nie schrzani oprogramowania to zdjęcia powinny być rewelacyjne. To niestety jest bardzo prawdopodobne. Porównajcie fotki z Mi5s i Google Pixel na Gsmarena.com. Oby dwa telefony z matrycą imx378 a w jakości zdjęć przepaść. Poczekajmy na pierwsze testy a później ocenimy czy ten aparat jest rzeczywiście taki słaby.

Kilka zdjęć z telefonu który ma matrycę Sony IMX318
http://gsminsider.com/2016/10/smartisan-m1-camera-test-photo-samples/

Edytowane przez SHIBBY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...