Sign in to follow this  
Ralph

Xiaomi PowerBank 10400 mAh

Recommended Posts

Nie wysyła china post (nie przyjmują baterii) pewnie singapore post.

Wgraj sobie track checker na PC i sprawdzaj z raz dziennie co sie dzieje. Bedzie podana data wyslania z Chin i przyjscia do PL

Wysłane z Xiaomi Red Rice

Edited by ebola1972

Po jakim czasie mniej więcej przesyłka powinna pojawić się w trackingu? Kupiłem 08 lipca od goldwaya, wysłał 10 lipca i mam numer trackingowy (RC...NL), ale nadal nie ma o przesyłce informacji na żadnych stronach trackingowych. Czy jest możliwe, że paczka jeszcze w ogóle nie ruszyła? Jaki jest zazwyczaj okres czekania na tracking, jak i na samą przesyłkę?

Chyba nie do końca zrozumiałeś mój post. Mam strony do śledzenia trackingu. Problem w tym, że na żadnej z nich nie ma informacji o przesyłce mimo upływu kilku dni od nadania paczki.

NL Post nie pokazuje się od razu w śledzeniu. Trwa to ok 3-4 dni.

Najpierw paczka idzie do agencji pocztowej a później agencja dostarcza do NL Post, dopiero wtedy jest widoczna.

Ja i LG G2

A czy mozecie mi poiweidziec, czy ten power bank z allegro jest oryginalny? 

http://allegro.pl/xiaomi-power-bank-10400mah-bateria-zewnetrzna-usb-i4421997729.html

iPhone 4S bez problemu naładuje? Po prostu, zamiast kabelka, który jest w zestawie do power banka, podlączam kabel od ładowarki do iPhone i ładuje bez problemu? 

Jest podejrzanie tani. U nas na forum w dziale giełda kilka osób sprzedaje oryginalne.

Tak, naładuje bez problemu oryginalnym kablem ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this