Skocz do zawartości

Xiaomi PowerBank 10400 mAh


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem posiadaczem tego cudeńka i mam z nim konkretny problem. Nie jestem w stanie naładować go.

Całą noc był podłączony pod ładowarkę i wciąż świeci tylko jedna dioda (z czterech). Od godziny Power Bank siedzi wpięty pod port USB i tylko jedna dioda radośnie mruga.

Telefon ładuje, ale sam nie chce się naładować.

Może jacyś użytkownicy są mi w stanie napisać ile u nich trwał proces ładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem posiadaczem tego cudeńka i mam z nim konkretny problem. Nie jestem w stanie naładować go.

Całą noc był podłączony pod ładowarkę i wciąż świeci tylko jedna dioda (z czterech). Od godziny Power Bank siedzi wpięty pod port USB i tylko jedna dioda radośnie mruga.

Telefon ładuje, ale sam nie chce się naładować.

Może jacyś użytkownicy są mi w stanie napisać ile u nich trwał proces ładowania?

Długoooo tyle co ładowanie 5x Xiaomi 2A. Czyli ile może być 18h? może więcej?

Podłącz, włącz stoper i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka [belkin] sprawna, bo telefon, zewnętrzną stację z akumulatorkiem ładnie ładuje. Tej ładowarki z telefonu nawet nie rozpakowałem, bo przejściówki nie dostałem... szczerze mówiąc nawet nie wiem jaką dokupić mam.

Power Bank siedzi pod USB już dłuższy czas i tu też identyczna sytuacja. Sprawdziłem nawet kable USB.

Odsyłaj... znów muszę przechodzić batalię z Chińczykami, tracić czas i pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka [belkin] sprawna, bo telefon, zewnętrzną stację z akumulatorkiem ładnie ładuje. Tej ładowarki z telefonu nawet nie rozpakowałem, bo przejściówki nie dostałem... szczerze mówiąc nawet nie wiem jaką dokupić mam.

Power Bank siedzi pod USB już dłuższy czas i tu też identyczna sytuacja. Sprawdziłem nawet kable USB.

Odsyłaj... znów muszę przechodzić batalię z Chińczykami, tracić czas i pieniądze...

Uszkodzony Power Bank

Sam tego chciałeś :)

przejściowka chiny>polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sam chciałem. Specjalnie zamówiłem z Chin, z nadzieją żeby nie działało.

Robbo według Ciebie USB ma za mały prąd, powiedzmy że tak jest. To dlaczego ta ładowarka sobie z nim nie radzi:

http://www.ceneo.pl/11049998

Bo jest uszkodzony ja na ladowarce 1A normalnie laduje go.

Nie ma takiej opcji żeby jaką kolwiek ładowarka miała problem z naladowaniem pb.

Uwierz mam w domu 4.

Jedną szybciej ląduje, 2 wolniej ale lądują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sam chciałem. Specjalnie zamówiłem z Chin, z nadzieją żeby nie działało.

Robbo według Ciebie USB ma za mały prąd, powiedzmy że tak jest. To dlaczego ta ładowarka sobie z nim nie radzi:

http://www.ceneo.pl/11049998

Jeśli ładowarka jest dobra to power bank popsuty. Innej możliwości nie ma.

Ja i LG G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem pod oryginalną ładowarkę Xiaomi i świecą już dwie diody czyli na niej działa.

Może faktycznie ta ładowarka z Belkina jest za słaba, ale przecież daje 5V i 1A czyli tyle samo co ładowarka Xiaomi.

lol dziwne strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zależy od pojemności akumulatora. Przykładowo masz akumulator 2Ah jak w xiaomi m2, powerbank ma 10Ah, naladujesz telefon 5x na jednym ładowaniu power banka, który ładuje się do pełna bardzo długo, jak 5 telefonów xiaomi M2.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Pytanie odnosnie wylacznika.

Jak od dziala?

Jak wlaczyc, wylaczyc PB?

Ma on jeszcz ejakas funkcje?

Naladowalem, podlaczam telefon, mrugaja wszystkie diody co sekunde, ok.

Probuje wylaczyc, wylacza zasilanie na telefonie, ale zaraz wraca.

Jak go wylaczacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale prawdą jest że przydałby się jakiś konkretny wyłącznik (suwak czy inne ustrojstwo) by mieć pewność że nam się np w torebce nie będzie co chwilę załączać.

Może i gaśnie po minucie ale wystarczy lekko dotknąć  guziczka power i zaś diodki migają a to przecież urządzenie raczej z przeznaczeniem mobilnym więc fajnie by było mieć tą pewność że to my decydujemy kiedy  Power Bank ma być włączony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prawdę mówiąc trochę odkopię temat, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego, bo dotyczy on tego samego produktu.
Rozglądam się ostatnio za zakupem tego power banka i natknąłem się na dwie strony ( w tym jedną z tego forum ). :rolleyes:
Jak zbudowany jest ten power bank? Solidnie, czy raczej jest podatny na uszkodzenia?
http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-Silver-p-923637.html?currency=PLN Tutaj jest możliwość dokupienia od razu silikonowego etui, ale czy na pewno produkt tego potrzebuje (i czy powerbank jest oryginalny)? Mi się nic nie rzuciło w oczy, ale może ktoś wyłapie jakiś szczegół definitywnie potwierdzający/zaprzeczający oryginalność.
http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Power-bank-Real-capacity-10400mAh-External-Battery-Pack-for-Xiaomi-M2-M2A-M2S-M3/1694429322.html Tę stronę poleca część z użytkowników forum B) , a więc kilka osób już tu kupowało. Jak długo Wam zazwyczaj szła przesyłka? :mrgreen: 

Czy w obu przypadkach będzie możliwość śledzenia przesyłki? :ph34r:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...