Skocz do zawartości

Geekbuying RN3,długi czas wysyłki


Jenczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Witam wszystkich forumowiczów :)  Chciałem zmienić swój dotychczasowy telefon Honor 4X na Xiaomi RN3. Szukałem, czytałem czy to dobry wybór. Na wielu stronach  srebrny kolor był niedostępny ale  znajomy podesłał mi oto taką aukcje -> http://www.geekbuying.com/item/-Spain-Stock-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Silvery-White-367630.html Zapytałem się  sprzedawcy czy telefon posiada język polski i jak z wysyłka. Sprzedawca odpowiedział,że posiada język polski i że wysyła do 2-5 dni roboczych.  Więc zakupiłem RN3 3/32, nastepnie sprzedawca po zakupie odpowiedział, że ta wersja telefonu nie posiada jezyka polskiego i że wysyłka będzie opóźniona tak jak pisze w aukcji... No i niestety ten "zegarek" odmierzający czas co chwile się restartuje :)  Shipping był 2 dni, dzisiaj jest 6 dni... :x  i tak cały czas. 
Pytanie :

1. Czekać czy rezygnować
2. Jakie są kroki aby zwrócili kase paypal i anulowali kupno.
 

Proszę o wyrozumiałość. Miłego dnia. Michał 

Edytowane przez Jenczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec popisałem z nimi. Najpierw babeczka napisała że niestety wysyłka opóźni się do 12dni i czy poczekam, oczywiście dołożą gratisy :)  Pomyślałem sobie poczekać 12 dni później 12 dni będzie szło... Odpuściłem. Napisałem,że proszę o anulacje kupna i zwrot pieniązków.  Odpisali mi : 

Hi there,
Thank you for your email,
we would cancel your order as you requested,
and our manger would refund within 48 business hours,
hope there is a change we can do business again,
we would serve you better on that time,
 
Sincerely,
Nancy

Kasę już mam na koncie, także tyle fajnie. Aktualnie celuje tutaj -> http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308823.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...