Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, przemolo napisał:

Czy da się jakoś użyć historycznej mapy aby skierować Roborocka do pomieszczenia, którego na obecnej ostatniej mapie nie ma? niby listę historycznych map w miHome widać ale jak ich użyć?

Historycznej mapy nie użyjesz, ale możesz w sprzątaniu strefowym zaznaczyć obszar w którym jest to pomieszczenie i wtedy pojedzie tam skanując i rysując na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ploplus napisał:

Historycznej mapy nie użyjesz, ale możesz w sprzątaniu strefowym zaznaczyć obszar w którym jest to pomieszczenie i wtedy pojedzie tam skanując i rysując na bieżąco.

O ile pamiętam, to nie jest to zbyt dobry sposób, gdyż robot próbuje się dostać do tego miejsca przez ściany i dotarcie do właściwego miejsca zajmuje mu mnóstwo czasu.

Na zapamiętanej mapie jedzie prosto do celu automatycznie omijając wszystkie przeszkody po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rockykon napisał:

Siła odkurzacza?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Informacja jest ogólno-dostępna, wystarczy wpisać w google :)
No ale dla leniuchów proszę:
1800 Pa (Wyniki badań laboratoryjnych. Maksymalne ciśnienie powietrza wynosi ~1800 Pa w trybie pełnej prędkości wentylatora.) 
dla wersji drugiej to 2000 Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Informacja jest ogólno-dostępna, wystarczy wpisać w google
No ale dla leniuchów proszę:
1800 Pa (Wyniki badań laboratoryjnych. Maksymalne ciśnienie powietrza wynosi ~1800 Pa w trybie pełnej prędkości wentylatora.) 
dla wersji drugiej to 2000 Pa




Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Informacja jest ogólno-dostępna, wystarczy wpisać w google



To była odpowiedź na pytanie czym ròzni się tryb mop od różnych trybów odkurzacza...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm siedziałem wczoraj ze dwie godziny, dzisiaj podobnie.
Na żadnym telefonie nie widzę sieci roborocka.
Jak ona się powinna nazywać ?
Jaka sieć Roborocka? Odkurzacz poprzez mi home konfiguruje się z siecią Wi-Fi w twoim domu. Więc problem nie koniecznie musi leżeć po stronie telefonu i aplikacji....

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockykyon, dzięki za nic nie wnoszący post. Ty tak zawsze ?
Napisałem co i jak robię i nadal nie znajduje mi odkurzacza w mi-home. No device found nearby, make sure device is reset and scan again.
Reset czyli przytrzymać dwa przyciski na raz aż usłuszę resetting wifi. Ale po tym zabiegu odkurzacz nie zgłasza się. Przeinstalowałem mihome, ale bez efektu
 
PS. wohard, jeżeli telefon jest podłączone do wifi to jak ma znaleść idkurzacz który nie jest podłączony do tej sieci ? 
Po bluetooth. Sprawdź sieć w telefonie tzn czy jesteś na 2,4ghz czy na 5ghz. Spróbuj na 2,4.
Spróbuj zresetować telefon, bluetooth

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że problem jest w ustawieniach sieci WIFI 

1 Telefon- wifi -zaawansowane

Nie pamiętam dokładnie . Telefon przez wifi wyszukuję robota, łączy się z nim .Po połączeniu telefon-robot aplikacja pyta się do jakiej sieci wifi ma być podłączona ( ruter może nadawać na kilku nazwach ("pasmach")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...