Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, TED napisał:

Jak dojdzie VAT to wyjdzie 1120zl tak więc nie jest źle, ale wiadomo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :-D

Ale ja pisałem o pre-orderze na wersję 2 z GeekBuying :)

Wychodzi że słaba oferta, bo jedynie z wybraniem opcji DHL jest $446.06 - z tym że z gwarancją doliczenia VATu.
Trzeba próbować chyba jednak z Banggood za $497.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, TED napisał:

Właśnie kupiłem na gerbest za 912 zł. :-)

Teraz tyko zostało modlić się do matki boskiej bezvatowskiej :-D

TED w jaki sposób udało Ci się kupić tak tanio. Teraz jak zaglądam na gearbest to widzę za 1043 zł.

Czy 11.11 była jakaś specjalna promocja czy też kupowałeś z jakimś cashbackiem ew. kuponem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TED w jaki sposób udało Ci się kupić tak tanio. Teraz jak zaglądam na gearbest to widzę za 1043 zł.
Czy 11.11 była jakaś specjalna promocja czy też kupowałeś z jakimś cashbackiem ew. kuponem ?
 
Był kupon. Kupiłem za około 930 zł bez punktów GB. 10 listopada.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tekjow napisał:

Dziwne. Bo na tym PSie odjęło ci chyba 20 zł emoji6.png

Sprawdziłem teraz, kod nadal działa.

Wczoraj ten kod obniżał cenę do 249.99$ i po przeliczeniu na złotówki wg Gearbest było to właśnie 912 PLN jak na powyższym screenie. 

@TED - a ile fizycznie PLN pobral Ci PayPal z konta. Domyslam sie ze okolo 950. No chyba że płaciłes kartą walutową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najniższa cena w historii jak do tej pory :-)
Pewnie przyda się jeszcze taki adapter: 
https://m.gearbest.com/samsung-cables-adapters/pp_241244.html
Jak zamówisz przez apke to cena pewnie będzie niższa. 
Jak już chcesz kosić z ref linków to wstaw przynajmniej kabel eu a nie badziewną, drogą przejściówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pepellee napisał:

Jak już chcesz kosić z ref linków to wstaw przynajmniej kabel eu a nie badziewną, drogą przejściówkę.

Nie koszę nic. Podałem bezpośredni link. Przejściówka pewnie badziewna ale czego można się spodziewać za 3 PLN. Podałem raczej jako przykład żeby pomóc TEDowi. 

Fajnie byłoby gdybyś też pomógł i dał namiary na wspomniany przez Ciebie kabel. Chętnie też popatrzę. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TED napisał:

Dokładnie był kupon (XIAOMIVAC) Pewnie już nie działa...to był mój pierwszy zakup w tym sklepie tak więc żadnych pkt czy innych bajerów nie miałem.. :-)

 

 

Dzięki za pomoc.

Kod faktycznie nadal działa.

Przy opcji płatności przelewy24 wyszło 912 zł.

Zostało teraz tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z przejściówką, mam tak owe w domu tak więc nie będzie problemu, a i chyba można cały kabel wymienić w razie w ?

To gratuluję zakupu teraz tylko czekać :-)

Ja wybrałem PayPal ponieważ ostatnio przekonałem się że potrafią pomóc, zamówiłem mi 5 i celnicy położyło na nią łapę, później jakaś komisja u nich stwierdziła że nie dopuszcza tego tel do użytku w UE, a chińczyk (ibuygou) powiedział że kasę zworci jak tel wróci do nich. Celnicy odesłali tel na adres w Austrii gdzie było przepakowywanie i tyle przepadło, założyłem spór na PayPal wszystko opisałem i momentalnie kazali mu kasę zwrócić, a gdzie jest teraz ten telefon to nie mam pojęcia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koszę nic. Podałem bezpośredni link. Przejściówka pewnie badziewna ale czego można się spodziewać za 3 PLN. Podałem raczej jako przykład żeby pomóc TEDowi. 

Fajnie byłoby gdybyś też pomógł i dał namiary na wspomniany przez Ciebie kabel. Chętnie też popatrzę. 

Pozdrawiam

Jak kliknąłem w twój link prowadziło mnie przez share sale. Zobaczmy czy forum mój link też przerobi

High Quality 2 Prong Power Cable EU Plug C7 Figure 8 European Euro AC Power Cord 1.5m 5ft 0.75mm2 For Battery Chargers PSP 4

http://s.aliexpress.com/u67zMR32

(from AliExpress Android)

 

U mnie nie dodało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozwiązanie z kablem jest rzeczywiście zdecydowanie lepsze niż z przejściówką. Nigdy nie widziałem na żywo stacji od tego odkurzacza więc nie wiedziałem że można zastosować kabel zamiast bawić się w adaptery.

Edytowane przez rudin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable w Wawie w "komputerowych" to same czarne za 10-15 zł!

Więc poszukałem na alledrogo - żeby było jasne - to nie moja aukcja, ja tylko tam kupiłem i jestem zadowolony z jakości produktu oraz ceny.

http://allegro.pl/kabel-przewod-zasilajacy-osemka-dc-1-5-m-bialy-i6711875074.html

kabel 3,20 zł (a i przesyłka relatywnie tania i szybka).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, kupował ktoś z was może z Lightinthebox? Wysyłką ekspresową dowalają cło i vat?

Ja zakupiłem (11.11) drugą wersję odkurzacza za 1918.80 PLN. W tym jest ubezpieczenie na opłaty za 230 PLN. Wysyłka ekspresowa... Z tej kwoty w sumie jeszcze można odliczyć cash back około 200 PLN  (nadal czekam aż się pojawi transakcja na topcashback...) i niecałe 20 PLN na kolejne zakupu.

Ktoś ma z was drugą wersje odkurzacza? jakieś rady? Aktualnie mam robota Neato Signature Pro... dobry sprzęcik, ale xiaomi to xiaomi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Rady odnośnie drugiej wersji raczej będą pochodzić od Ciebie. Być może się mylę, ale nikt z dotychczasowych gości tu raczej nie ma drugiej wersji. Do tej pory była ona głównie w PreSale. :)

 

Co do cła i vat to się nie wypowiem bo nie znam tego sklepu. Ale z drugiej strony piszesz o jakimś "ubezpieczeniu na opłaty" za które zapłaciłeś. Czy to aby nie jest tak, że w przypadku naliczenia opłat to ubezpieczenie pokryje Ci te koszty? Co to za ubezpieczenie dokładnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baryla napisał:

No tak tylko cła na to nie ma a VAT to kwota 388pln [(1918-230)*0.23] więc pozostaje kwestia opłacalności takiego ubezpieczenia. 

Mimo to cena i tak dobra. 

to nie do końca jest 23% bo dochodzą jeszcze jakies opłaty, które sobie naliczają. Na kalkulatorze wychodziło mi, że zapłacę około 430 zł i to raczej nie od kwoty 1918 bo to z ubezpieczeniem... vat od ubezpieczenia? nie za bardzo to mi pasuje :P.

no a ubezpieczenie to wysyłasz kwitek, który potwierdza, że zapłaciłeś i Ci oddają - przynajmniej tak piszą. 

Udało mi się wyczytać, że LightInTheBox prawie zawsze ma vat więc wziąłem te ubezpieczenie.

 

Jak już przyjdzie to wrzuce moje przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę przerażony tym faktem, przed zakupem przeczytałem dziesiątki jak nie setki opinii, i nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym problemie ale wystarczy zajrzeć już na zagraniczne fora i okazuje się, że ERROR 1 to chleb powszedni tego modelu. Nie chcę wyjść na miłośnika teorii spiskowych ale jak je czytam ponownie to odnoszę wrażenie, że przynajmniej połowa pochodzi od samych sprzedawców : \ Cały zachwyt nad urządzeniem szlag trafił. Sprzątało raptem 3 razy (w sensie w 3 pomieszczeniach) i już do reklamacji. Marnie jak na sprzęt za średnio (obecnie) 1350-1400 PLN : \ Z mojego punktu widzenia, nikomu go nie polecę bo ciężko polecić coś co psuje się po dosłownie dobie. A biorąc pod uwagę problemy jakie z tym później są (sprzęt z Chin) to nie dałbym za niego nawet 1/3 z tej ceny : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...