Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kenimuM napisał:

przednie kółko sparwdzone zogdnie z radą - czyste, nic nie piszczy, kręci się swobodnie, żadnych wkręconych włosów, nitek nie widać.

Wydaje mi się, że to może być jedno z bocznych kółek ale tutaj już dostępu nie ma takiego łatwego.

Dnia 29.10.2015 o 11:35, Acid napisał:

na 100 przednie, psiknij raz smarem albo białym silikonem. U mnie pomogło i już od kilku miesięcy cisza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie ciekawostki

1) na Ali znalazłem coś takiego. Myślę czy warto ;)

20pcs/set Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Parts kit ( mop Cloths*10 Velcro*10)
http://s.aliexpress.com/7vUfMZJz

2) a teraz pytanie czy ktoś może próbował wymienić filtr na uniwersalny? Takiego jak tutaj

https://workiodkurzacze.pl/mobile/pl/p/Uniwersalny-wklad-do-filtra-HEPA-0167/2765


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy prawdziwa ciekawostkę



Szkoda że po rosyjsku ...nie ogarniam trochę wymiany tej szczotki i zaklejenia sensorów ,mop jest przyklejony tylko z jednej strony więc rozumiem że sobie dynda i mopuje ? Ciekawe jak sobie by poradził z panelami

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 10:44, Sebo2000 napisał:

Cześć, a ja mam pytanko, od jakiegoś czasu robot nie wjeżdża mi z powrotem do bazy. Wszystko działa, sprząta normalnie, z bazy startuje, ale później po sprzątaniu kręci się w okolicy i nie może jej znaleźć.. co trzeba przeczyścić? Laser sprężonym powietrzem? bo nie pamiętam już na jakiej zasadzie baza go ściąga... oczywiście jak go ręcznie wstawię to baza normalnie ładuje. z aplikacji też wszystko działa

Koledzy, proszę o pomoc ;) dodam, że zmiana lokalizacji bazy, factory reset robota i czyszczenie sensorów nie przynosi efektu. Robot sprząta bezbłędnie, natomiast bazy wogole nie widzi. Czy czeka mnie serwis?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, don_wito napisał:

Często wam się mapa "przesuwa" ? Czasem podczas odkurzania powiedzmy w połowie odkurzania mapa przesuwa się o parę stopni co za tym idzie przy obszarze, który już był odkurzony powstają puste plamy.

Miałem tak tylko raz i przesunął mi jak gdyby jedno pomieszczenie. Więcej nie miałem tego problemu, a za problem uznałem moje szwendanie się po mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniałem serwer to historii nie straciłem.
Teraz jestem na etapie zmiany zamiatarki. Wrzuciłem z 6 ramionami. Jest trochę dłuższa więc powinna lepiej radzić sobie z progami. Zobaczymy za jakiś czas czy było sens wydać 5 PLN za dwie sztuki :)9a8333119d9f29bd369c079c3b98c406.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd brałeś za takie małe pieniądze? Czy coś musiałeś modyfikować czy plug and play?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



Kupiłem na sztuki na Aliexpress.
Modyfikacji w odkurzaczu niema. Trzeba tylko powiększyć otwór w zamiatarce. We wcześniejszych postach jest pokazane jak to się robi. (rozgrzewa się śrubke)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...