Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcja share pozwala udostępnić urządzenie innemu kontu, np. żona ;) może mieć rownież dostęp do sterowania robotem na swoim koncie. Udostępnione urządzenie ma jednak ograniczenia do podstawowych czynności, bodajże włącz/wyłącz sprzątanie, śledzenie mapy, powrót do bazy i niewiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elcomendante napisał:

O co chodzi z funkcją share?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Np  jakiś z domowników zakłada sobie też   konto  i możesz mu udostępnić urządzenie,żeby ze swojego konta też mógł nim sterować bez konieczności udostępniania mu Twojego hasła do konta

Edytowane przez bdkacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! od 2 dni użytkuję odkurzacz i jestem bardzo zadowolony. Mam jednak parę spraw których nie ogarniam. 

W domu mam dwa piętra i każdy z nich ma osobny router. Czy mogę na odkurzaczu zaprogramować dwie sieci na które będzie się przełączał jak np znoszę go na parter?

Z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, klechu napisał:

Ehh jestem na urlopie puściłem sprzątanie w domu i taki komunikat jak na zdjęciu :/ mija stanęła na dywanie z dużym włosiem na który nigdy wcześniej nawet nie wjechała emoji20.pngcfd4625619781a6a1914dd651598026a.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

Dużo razy było pisane o tym że ten odkurzacz nie radzi sobie z dywanami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać czasami żyje swoim życiem :P

Posiadam robot Xiaomi od miesiąca i jestem bardziej niż zadowolony, przed wyborem mocno przerobiłem temat i zastanawiałem się na ilifem z funkcją mopowania z siłą ssania 1000Pa.. ciesze się że wybrałem Xiaomi. W ogóle byłem w szoku na początku ile on syfu zebrał 0_0 teraz z kolejnym już coraz mniej, ale to pewnie u każdego tak.

Jeden z fajniejszych ostatnio zakupów! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że ten odkurzacz to bardzo dobry wybór. U mnie w sypialniach na górze ma około 70m2 gęstej wykładziny (wysokość 1 cm) do odkurzania i pomimo ich regularnego odkurzania, wczoraj wyciągnął z nich cały pojemnik kurzu :-o Dzisiaj puściłem go ponownie i zebrał niewiele mnie. Nie mam pojęcia gdzie to siedzi bo generalnie optycznie jest czysto :? Będę go teraz włączał chyba codziennie - mam nadzieję, że w końcu większość wyciągnie i będzie już coraz mniej kurzu.

Jedyne co mnie trochę denerwuje to że często odkurzając te wykładziny zgłasza błąd o zacięciu głównej szczotki - po sprawdzeniu oczywiście nic nie ma. Zdarza się to prawie przy każdym odkurzaniu. Odnoszę wrażenie, że jakiś czujnik jest zbyt delikatnie skalibrowany - być może poprawią to kiedyś programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się podzielę moją opinią. Odkurzane było dwa razy, za drugim razem się coś przyciął ale po kliknięciu clean ruszył ponownie. Powierzchnia użytkowa 180 m2, powierzchnia do sprzątanie póki co 153m2 (zamknięty jeden pokój). Odkurzył wszystko na jednym ładowaniu, czas odkurzania 158 min. Syfu uzbierał cały pojemniczek (głównym winowajcą jest kot). Przy drugim odkurzaniu jedyne co to przesunął mu się na mapie ostatni pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupiłem 2 odkurzacze Xiaomi i mam problem z jednym z nich ponieważ gdy znajduję się w stacji dokującej wszystko wygląda na sprawne, można się z nim połączyć z aplikacji, guziki działają, wifi działa, nawet wgrałem żeby mówił komunikaty po angielsku.

Problem pojawia się gdy wyjeżdża ze stacji dokującej by zacząć odkurzać - jak tylko straci kontakt ze stacją dokującą ODCINA całkowicie prąd.

-Wyjeżdża MAX 5cm poza stacje i staje wyłączony 0 kontaktu nic nie działa POZA STACJĄ

Dodam że wsadziłem jego baterię do drugiego odkurzacza i działał bez problemu. Także wina nie leży ani po stronie baterii ani po stronie stacji dokującej. 

Czy ktoś już miał taki przypadek lub może pomóc rozwiązać mój problem ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Splesz napisał:

Witam,

kupiłem 2 odkurzacze Xiaomi i mam problem z jednym z nich ponieważ gdy znajduję się w stacji dokującej wszystko wygląda na sprawne, można się z nim połączyć z aplikacji, guziki działają, wifi działa, nawet wgrałem żeby mówił komunikaty po angielsku.

Problem pojawia się gdy wyjeżdża ze stacji dokującej by zacząć odkurzać - jak tylko straci kontakt ze stacją dokującą ODCINA całkowicie prąd.

-Wyjeżdża MAX 5cm poza stacje i staje wyłączony 0 kontaktu nic nie działa POZA STACJĄ

Dodam że wsadziłem jego baterię do drugiego odkurzacza i działał bez problemu. Także wina nie leży ani po stronie baterii ani po stronie stacji dokującej. 

Czy ktoś już miał taki przypadek lub może pomóc rozwiązać mój problem ??

Pozdrawiam

jak kupiłeś w aze to oddaj na reklamację a jeśli u chinola to cóż... pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mam pecha jest oczywiste, ale nie wyrzuce 1000pln do kosza, tylko musze go zdiagnozować, naprawić/wymienić zepsutą cześć żeby ponieść jak najmniejsze dodatkowe koszta. Dlatego napisałem tutaj żeby ktoś mądrzejszy się wypowiedział co może nie działać albo gdzie dobrze i w rozsądnych pieniądzach mi go naprawią!

Teksty typu masz echa nic nie wnoszą sorry ;/

 

3 minuty temu, Unr3al2 napisał:

Chinol też może wysłać baterie. W ramach gwarancji. Kwestia tylko czy kupował na aliexpress

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety BATERIA jest SPRAWNA !!! Działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...