Skocz do zawartości

Apus Launcher


hoonter97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Przepraszam, jeśli temat się powtarza. Mam problem z Apus Launcherem. Telefon kupiłam w wakacje i używałam na początku apusa. Wyświetlały się reklamy, ale zbytnio mi to nie przeszkadzało. Później przerzuciłam się na systemowy launcher. Dalej wyświetlają mi się reklamy od apusa, ale też apus pobiera mi różne dziwne aplikacje. Zainstalował mi kilka aplikacji, które tak jak on, mają możliwość modyfikowania ustawień systemu. Co jakiś czas zmieniają mi ustawienia dot. instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. Póki co większość można było odinstalować oprócz jednej (King Root - wyłączyłam). Nie wiem, co mam zrobić w tej sytuacji, zaczyna mi to naprawdę przeszkadzać. Odinstalowałam aktualizacje, ale wyłączyć się go nie da. Czy da się odinstalować apusa? Może miał ktoś problem podobny do mojego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja systemu ? Skąd się wziął ten launcher, był już zainstalowany i skąd ten King Root ? Jeśli ten launcher jest zainstalowany jako aplikacja systemowa to można ją jedynie wyłączyć. Jest możliwość żeby odinstalować ale wtedy potrzebny jest dostęp do root. Jeśli masz King Root to zapewnienie jest taka możliwość. A najlepszym rozwiązaniem jest instalacja jak kolega wyżej wspomniał czystego systemu co da pewność że nie będzie już żadnych podejrzanych aplikacji. Podejrzewam że kupiłaś już taki zmodyfikowany telefon więc kto wie co tam za syf jest zainstalowany

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłam prosto od biura Xiaomi w Polsce. Najpierw było oprogramowanie chińskie, ale potem odesłałam aby mi wgrano MIUI Polska. Apus był w tym od samego początku. King Root to aplikacja, która została pobrana przez reklamę wyświetloną przez apusa. Jak ją otworzyłam to wyskoczyło mi, żebym odinstalowała jakiś plik systemowy, ponieważ rzekomo był zawirusowany. Raczej nie jest to aplikacja, która rozwiąże mój problem. Ja się sama nie znam na tych sprawach, nie potrafię wgrać systemu od nowa :/ 

unnamed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wgrane MIUI Polska. Na ten model nie ma wersji Global więc ten wpis jest zmodyfikowany Wgranie systemu jest banalnie proste na tym forum są opisy krok po kroku.
Tak wygląda info w MIUI Polska
854089da33b3170784ea500309ae6648.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oficjalnego sklepu Xiaomi w naszym kraju. Na tym forum na pierwszej stronie są polecane sklepy i tego chyba tam nie ma Też na niego trafiłem za pierwszym razem ale na moje szczęście mieli status "brak w magazynie" więc kupiłem gdzie indziej taniej z dostawą na drugi dzień. Potem czytałem opinie i nie były pozytywne.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...