Jump to content

Banggood - Xiaomi redmi note 4 - Warto?


Earthalign
 Share

Recommended Posts

Hej!

Właśnie stoję przed zakupem telefonu, myślałem nad Xiaomi redmi note 3 pro a innymi modelami, a tutaj pojawił się Redmi note 4 i zdecydowałem go zakupić.

 

Najpewniej zakupię go na:

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Fingerprint-5_5-inch-3GB-RAM-64GB-MTK-X20-Deca-core-4G-Smartphone-p-1080995.html?rmmds=cart

Ponieważ jest najtańszy i ma Miui global z językiem pl - a nie chcę się za bardzo bawić w zmianę softu, po prostu po zabawach z Meizu mam dość, chyba, że będzie konieczne.

Pytanie jednak czy warto kupować w tym sklepie i czy wybrać opcję

"Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)"

i napisać do nich żeby wysłali jako prezent aby jak najbardziej zwiększyć możliwość przesyłki bez cła *z cłem po prostu to mało opłacalne by było*.

 

Jakie jest wasze zdanie i co warto zrobić - a może kupić w innym sklepie?

Jest też opcja https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi-note-4-mtk-helio-x20-21ghz-3gb-ram-64gb-rom-8578.html

tylko tutaj rom jest chyba bez języka pl ;/

Edited by Earthalign
Link to comment
Share on other sites

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5-5-inch-OLED/311331_32720629764.html?isOrigTitle=true&isOrig=true#extend

 

czy

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Prime-Pro-Mobile-Phone-3GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X20/311331_32728961898.html?isOrigTitle=true

?

Który z nich? I z szybką przesyłką bez vat miałeś na myśli przesyłkę DHL - 12$ drożej? + Gwarancja na aliexpress  jest 2 letnia? *Czy warto dopłacać 14 eur za gwarancje w pl?*

Edited by Earthalign
Link to comment
Share on other sites

To są dwa te same telefony u tego samego sprzedawcy. O dziwo ten drugi link ma tańszą wysyłkę. Gwarancje braku VAT daje sellers shiping method.
Co do tej opcjonalnej gwarancji w pl to to dosyć świeża sprawa. Nie wiadomo kto to serwisuje nawet.
W Chinach typowa gwarancja to rok.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

To wychodzi 220$ czyli +/- 880 zł, pewnie 900+ licząc przewalutowanie. Z kolei na banggoodzie bez cła to 810 zł telefon, tylko nigdy nie ma pewności czy akurat ta paczka nie zostanie złapana ;/ Jest jeszcze opcja z Aze - czyli sławny xiaomi.com.pl, nawet jestem w stanie zaryzykować - ale tam kosztuje 950 i jeszcze bez pl więc czekać musiałbym, ale idzie ten tydzień więc nie jest źle i "gwarancja 2 letnia".

 

Innej metody ominięcia cła bez dopłacania nie ma?

 

Edited by Earthalign
Link to comment
Share on other sites

Bardziej wyjdzie ok 210$,ale to pewnie niewiele Ci zmienia. Mają być u Goldwaya jakieś promocje na 11.11 na redmi note 4, ale to nic pewnego. Da się ten model kupić na Ali za 185$,tyle że z VAT loteria.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...