Jump to content

DT2W (Double tap to wake) - czy to jest możliwe? (poradnik?)

Diabl0pl

Recommended Posts

Witam!

Przeglądałem sieć natrafiłem na taki oto filmik, przedstawiający, jak pewien jegomość, modyfikując kernel, sprawił, że Redmi Note 3 Pro zyskał funkcję "double tap to wake", czyli wybudzenie ekranu poprzez jego dwukrotne puknięcie. Czy ktoś może coś więcej o tym słyszał? Może ktoś potwierdzić działanie tego?

PS. Nie wiem jak zmniejszyć rozmiar odtwarzacza. :P

EDIT: Tu jest przedstawiony dowód, że to ma działać (ale wciąż liczę na fachową opinię ekspertów :)):

https://drive.google.com/file/d/0B0ELQ1N9_LSZcFRSdnNJWURmbVU/view?pageId=106146937723227997204

Edited by Diabl0pl

W mi3 testowałem zeuriona, który miał tą opcję. Finalnie to słaby ficzer, wielokrotnie mi się odblokowywał w kieszeni. Więc wykonalne jak najbardziej jest. Ale w praktyce sprawuje się... Słabo.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

A tego nie zauwazylem ,bo nosze fona w pokrowcu i nie wiem czy u mnie wystapilo ale z drugiej strony skoro by sie czesto wybudzal to bym to zauwazyl w jakims programie monitorujacym.Niektorym osobnikom na xda rozne bugi wystepuja drugim recz odwrotnie,to co u innej osoby dziala dobrze to nie znaczy ze bedzie dzialalo u mnie,taki urok fonow made in china (:

** wyciosane z RN3P **

Jeśli już chcecie mieć DT2W to polecam elementalx kernel a nie jakiś szajs robiony przez kogoś bez zielonego pojęcia o tym co robi. Jest to chyba obecnie jedyny Kernel wart uwagi.

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Jeśli już chcecie mieć DT2W to polecam elementalx kernel a nie jakiś szajs robiony przez kogoś bez zielonego pojęcia o tym co robi. Jest to chyba obecnie jedyny Kernel wart uwagi.

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Pro

A dziala na miui 8 na andku 6.0 czy tylko na aosp i cyanie?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...