Skocz do zawartości

telefon nie współpracuje z WiFi


marcin78

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3 od lutego - do tej pory byłem zadowolony, ostatnio jednak telefon nie korzysta z WiFi, tzn. łączy się (widzę nazwę sieci), ale strony w przeglądarce, gry online, aktualizacje itp. nie działają z włączonym WiFi. gdy tylko wyłączę WiFi i uruchamiam transfer danych w abonamencie (transfer i tak jest włączony przy włączonym WiFi), problem natychmiast ustępuje. dzieje się tak zarówno w pracy jak i w domu, nie jest to więc problem WiFi, zwłaszcza że laptop współpracuje bez zarzutu. czasem po długim czasie transfer przez WiFi się realizuje (np. upload kilku plików do chmury ważący kilka mb), jednak dzieje się to zdecydowanie zbyt wolno. z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez marcin78
doprecyzowanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to odpowiedź na pytanie, ale aktualna wersja systemu to miui 6.1.11 (rozwojowa) a na stronie aktualizacji jest napisane miui7 polska. co prawda pokazuje mi podczas skanowania systemu, że do pobrania jest nowa wersja (6.1.29), jednak nie mogę do niej zaktualizować telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marcin78 napisał:

nie wiem, czy to odpowiedź na pytanie, ale aktualna wersja systemu to miui 6.1.11 (rozwojowa) a na stronie aktualizacji jest napisane miui7 polska. co prawda pokazuje mi podczas skanowania systemu, że do pobrania jest nowa wersja (6.1.29), jednak nie mogę do niej zaktualizować telefonu.

Proponuję poczytać, tak, wiem, to bardzo trudne, pierwszy post dowolnego wątku z sekcji "Aktualizacje MIUI".

No i stronę MIUI Polska. Tam są poradniki instalacji MIUI Polska / EU.

I to zanim zaczniesz zakładać wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...