Jump to content

Mało FPS w aparacie

jestemjakubbb

Recommended Posts

Na starcie chcę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy telefon od Xiaomi, we wszystkich innych telefonach nie mialem takiego problemu.

Mam go od ok. tygodnia, ale zbytnio nie używałem aparatu. Dzisiaj po uruchomieniu aplikacji aparatu zauważyłem, że w średnim świetle (pokój z oknem, pochmurna pogoda) klatki na sekundę zaczynają diametralnie spadać do 10/15kl/s. Natomiast gdy zrobię to samo pod zapaloną lampką lub zwyczajnie z dobrym oświetleniem, problem znika a płynność jest perfekcyjna.

Czy to normalne? Jeżeli nie, to co powinienem zrobić? Jeżeli to potrzebne, mogę nadesłać film ze słabym i dobrym światłem. Proszę o pomoc.

ale tu już nie chodzi o to, filmików nie da się oglądać przy nawet delikatnej ciemności. Tak jakby aparat źle reagował na kolor czarny lub na brak światła. Nawet z światłem odpalonym w pokoju jest poniżej 30, jednak gdy nakieruje na żarówkę dobija do 60. Dodam, że testowałem te same warunki HONOREM 6 mojego brata, i ani razu liczba fps nie spadla ponizej 29.

Niestety w tym telefonie nie da sie nagrywac filmow w ciemnym pomieszczeniu albo przy slabym oswietleniu bo wtedy jest tylko pokaz slajdow:/ w LG G3 nie ma czegos takiego.. czy w nocy czy w dzien filmy sa rewelacyjne.. i to juz nie jest wina samego aparatu a software..

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...