Skocz do zawartości

Oryginalny chiński ROM, a język polski


kamikadzer

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.10.2016 o 16:26, Acid napisał:


Nasze romy nie mają roota.

Wysłane z mojego MI 5
 

Rom nie ma a co z opcją w TWRP ? Jak się nie mylę to po instalacji ROMu wyskakuje i zakładam że wiele osób z automatu to instaluje nie czytając :D

Ja ją zawsze pomijam nie jest mi do niczego potrzebny root :) 

TWRP-root.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że jest taka możliwość, nie? Samo się nic nie instaluje i to jest najważniejsze. Wracając do tematu - aktualizuję z tygodnia na tydzień i bez problemu PoGO działa.

To co napisałeś to sam sobie zaprzeczasz kończąc je "nie" powinno być tak "To chyba dobrze, że jest taka możliwość, tak ?"
Ale zgodzę się z Tobą tak taka opcja w TWRP jest przydatna. Moje pytanie miało na celu pokazać że są tacy co mają Root i nie wiedzą jak do tego doszło. Całe to forum to śmietnik z głupimi pytaniami i problemami których by nie było jak by wszyscy czytali ze zrozumieniem FAQ i tutki

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slimozis napisał:


To co napisałeś to sam sobie zaprzeczasz kończąc je "nie" powinno być tak "To chyba dobrze, że jest taka możliwość, tak ?" emoji6.png
Ale zgodzę się z Tobą tak taka opcja w TWRP jest przydatna. Moje pytanie miało na celu pokazać że są tacy co mają Root i nie wiedzą jak do tego doszło. Całe to forum to śmietnik z głupimi pytaniami i problemami których by nie było jak by wszyscy czytali ze zrozumieniem FAQ i tutki emoji1.png

Wysłane z mojego Mi-4c
 

Co do pierwszego - mylisz się.

Co do drugiego - zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak root potrzebny, to trzeba kombinować. W Xposed jest sporo modułów, którymi da się obejść takie blokady. Podałem dość uniwersalny, ale są też pod konkretne aplikacje. Jak już się wie, jak zrobić roota, wrzucenie Xposed i odpowiedniego modułu, nie powinno być problemem.

Sent from Oukitel K10000 (Android 5.1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...