Jump to content

"Długo" ładujący się pulpit


jestemsuper

Recommended Posts

Od 3 dni używam swojego telefonu i wszystko chodziło niesamowicie płynnie, tak jak opisywane jest to w recenzjach. Wczoraj jednak pojawił się wyjątek od tej reguły. Gdy chcę przejść z jakiejkolwiek aplikacji (nawet tych systemowych) do pulpitu głównego, ten nie pojawia się od razu. Najpierw pojawia się kółeczko i napis "chwileczkę". Potem pojawia się pulpit, a potem ikonki dodanych aplikacji (te 4 podstawowe pojawiają się od razu). Trwa to chwilę, ale mocno irytuje.

Nie wiem, czym to może być spowodowane. Czytałem podobne tematy na forum i nie znalazłem rozwiązania.

Zainstalowałem dopiero kilka aplikacji, tylko na 4 mam kłódkę, a na 2 autostart. Cały czas mam wolne ok. 1,5 gb ramu i wszystkie inne polecenia telefon wykonuje natychmiast. Zrobiłem też benchmark i uzyskałem wynik normalny dla telefonu, więc to nie problem hardware'owy. Zaznaczyłem też w aplikacji baterii, by laauncher był zachowywany w pamięci bez ograniczeń. Niestety nie pomogło

Werska MIUI: Global 8.0| Stabilna 8.0.4.0

Link to comment
Share on other sites

Tak, od razu po kupnie zaktualizowałem system. W sumie mogę przywrócić ustawienia fabryczne, może to pomoże

Edit: Na razie pomogło, oby za dwa dni problem nie wrócił. Miałem nadzieję, że wybierając telefon z takimi podzespołami chociaż podstawowe rzeczy będą śmigać. Nawet na 3 letniej lumii nie miałem takiego problemu.

Edited by jestemsuper
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...