Skocz do zawartości

Bootloader mały problem


sepix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Degnerix napisał:

Do dnia dzisiejszego nie dostałem możliwości odblokowania bootloadera, telefonu w dalszym ciągu nie mogę zaktualizować

A próbowałeś odblokować może zgoda jest na koncie a SMS nie doszedł a jak nie to

Załóż nowe konto xiaomi i na nim wyślij prośbę na odblokowanie bt.

A jeśli po otrzymaniu dalej nie będzie chciało przejść odblokowanie to wgraj mifleshem global dev lub china i na nim spróbuj.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wed Jul 05 2017 o 21:34, Snajper napisał:

A próbowałeś odblokować może zgoda jest na koncie a SMS nie doszedł a jak nie to

Załóż nowe konto xiaomi i na nim wyślij prośbę na odblokowanie bt.

A jeśli po otrzymaniu dalej nie będzie chciało przejść odblokowanie to wgraj mifleshem global dev lub china i na nim spróbuj.

A jeżeli na nowym koncie pójdzie to pozniej mogę na telefonie używać tego starego juz w pełni skonfigurowanego konta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Degnerix napisał:

Okej, dzisiaj postaram sie ogarnac. Ale czy to nie jest dziwne ze mam miui polska na pokładzie i zablokowany bootloader? 

Ogólnie jest dziwne ale zdarza że się zablokuje ale rzadko.

Sprawdź ustawień w ustawieniach programistycznych(włączamy ustawienia-wiecej ustawień) włączamy zdjęcie blokady OEM następnie klikasz na mi unlock status co tam pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Snajper napisał:

Ogólnie jest dziwne ale zdarza że się zablokuje ale rzadko.

Sprawdź ustawień w ustawieniach programistycznych(włączamy ustawienia-wiecej ustawień) włączamy zdjęcie blokady OEM następnie klikasz na mi unlock status co tam pisze?

mam Zaznaczone Zdjęcie blokady OEM (zezwalaj na odblokowanie bootloadera).

@edit

Własnie dostałem sms ze zgodą na moim normalnym koncie i odblokowałem bootloader :D dzęki za pomoc :)

Edytowane przez Degnerix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy istnieje możliwość odblokowania bootloadera, bez dostępu do telefonu?

Padł mi dotyk i nie mogę wejść w ustawienia (muszę tam wejść, żeby pozmieniać coś - załączony screen)

Wysłałem zapytanie o odblokowanie bootloadera i otrzymałem pozytywną odpowiedź, poprzez miunlocker przechodzę gładko przez procedurę, aż do 99% (załączony screen), poprzez to nie mogę go odblokować.

Co mogę zrobić?

sas.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Mam taki problem, że nie mogę odblokować za nic w świecie BL, ponieważ w aplikacji do tego wyskakuje mi, że muszę połączyć telefon z kontem xiaomi i robi się to w ustawieniach programistycznych w zakładce "Stan odblokowania Mi", ale jak chce to zrobić to ZAWSZE wyskakuje mi "Nie udało się zweryfikować telefonu. Poczekaj minutę lub dwie".

Problem występuje od kilku dni zarówno na Global Stable i na Dev.

 

Ratujcie, bo w tym telefonie chyba niczego nie można zrobić przez przebicia się przez pół internetu, a rozwiązania na to znaleźć nigdzie nie potrafię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka miesięcy temu Kate i za nic nie mogłem odblokować - taki urok tego modelu . Czasami idzie bez problemu a innym razem zonk .Odblokowałem metodą nieoficjalną . Spróbuj apn hong kong albo china . Ogólnie w tym modelu potrzebna jest cierpliwość i należy próbować do skutku . Ja takiego czasu nie miałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ci potrzebny odblokowany bootloader ? Możesz zainstalować twrp i miui polska jaki i supersu i inne custom romy bez odblokowania bootloadera .

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/kate-guide-install-lineage-os-locked-t3546154

Ja odblokowałem tym sposobem ( podmieniasz pliki w oficjalnym romie , instalacja w edl i komenda w fastboot do odblokowania . Tak w skrócie ), oczywiście użyj nowszego miflash-a . Przeczytaj dokładnie , jeśli masz trudności z flashowaniem lepiej odpuść i próbuj oficjalnej metody .

http://en.miui.com/thread-345728-1-1.html

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odblokować bootloader'a gdyż przy 99% procentach wyskakuję komunikat ,,After 61 hours of trying to unlock device".
Próbowałem starszych wersji, ale wtedy program informuję o przestarzałej wersji i proponuję instalację najnowszego.
Czy jest jakaś możliwość by obejść zaistniały problem? 
PS. Szukałem odpowiedzi na forum lecz żadna mi z nich nie pomogła (np. instalacja wcześniejszych wersji)
Redmi Note 3 w wersji MTK
 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Screenshot_2017-07-29-14-27-49-323_com.android.settings.png

Edytowane przez Xenothar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisało, że można to zrobić starszą wersją więc myślałem, że może jakaś inna alternatywa jeszcze będzie.
No cóż bardzo dziękuję w każdym razie :P
Aktualny chiński rom nie posiada google play, czy jest możliwość, aby wgrać coś na przeczekanie czasu oczekiwania?

EDIT:
Znalazłem apkę i zainstalowałem, nic tylko czekać spokojnie na odblokowanie :P
Jakby kogoś interesowało google play apk. > http://myandroidous.blogspot.my/2016/01/google-play-store-for-redmi-note-3pro.html

 

Edytowane przez Xenothar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...