Skocz do zawartości

Bootloader mały problem


sepix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na poczatku chciałbym się przywitać " siema " :)

to mój pierwszy post więc dziękuję za zrozumienie :), a teraz do rzeczy.

Mam tel słynnej marki xiaomi z owym tel robiłem juz chyba wszystko poczawszy od wymiany wyświetlacza po naprawę bootlopa w formie migania logo mi. Mój problem polega na słynnym bootloaderze a wieć wszystko robie z instrukcją sms-y poprzychodziły tel jest prawidłowo lokalizowany w chmurze, mi unlock pobralem i w czasie odblokowywania przy 50% "current account is different from the account info on the device" mój rom to glogal 8.0.5.0 dodam że próbowałem tez na innym romie tez globalu kenzo globalV7.3.2.0. Ma ktoś pomysł ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pobiore i zobaczymy :) a i jeszcze jedno pytanie bo dopiero zaczynam oganiac cale to miui który z tych romów jest najnowszy i najlepszy do note 3 pro 

multirom_HMNote3ProVIP_6.9.5_v6.0.1_b1_09a2f03f02.zip

 

 

multirom_HMNote3Pro6_6.9.2_v6.0.1_b17_2423bfb9de.zip

 

 

xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.10.13_v8-6.0.zip

multirom_HMNote3ProVIP_6.8.29_v6.0.1_b14_f82e168008.zip

 

Edytowane przez sepix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Acid napisał:

Yyy ale co wy podajcie? On ma odblokować bootloader a nie wgrać romy na zablokowany. Z EDL ma być rom fastboot a nie zip.

Wysłane z mojego MI 5
 

acid wiem zeby odblokowac to ten http://bigota.d.miui.com/6.10.13/miui_HMNote3ProGlobal_6.10.13_4869db85f8_6.0.zip  a jak juz odblokuje to ten

xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.10.13_v8-6.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Horpah napisał:

masz zablokowany BL więc żadnego .zip archiwum nie wgrasz

pobierz MiFlash i rom z http://en.miui.com/a-234.html , telefon zrestartuj do fastboota i trybu EDL i wgraj MiFlashem

wlasnie pobieram Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

ten bedzie dobry do odblokowania?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziala bootloader zdjęty po zmianie romu poszlo za pierwszym razem, z tym ze nie wiem czy to wina romu bo roznica jaka byla miedzy jednym i drugim to nazwa urzadzenia w aplikacji konto xiaomi tam bylo tylko redmi a w wersji eu i global jest jeszcze nr tel i w nawiasie aktywowano tam tego nie bylo. Ale juz działa wszystko mam nadzieję ze nic sie nie s.... :)jeszcze tylko root i tel zdatny do uzytku. powiedzcie teraz aktualizacja romu przez ota czy zip?

jeszcze jedno pytanie, moze wiecie czemu nie chce sie przywrocić czesc danych z chmury takie jak galeria, smsy, i lista połączeń. wszystko inne się zsynchronizowało.

Edytowane przez sepix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,
Po aktualizacji miui polska jakiś czas temu zablokowało mi bootloader, zorientowałem się gdy chciałem zaktualizować do najnowszej wersji, recovery wgl się nie włącza. 
Chciałem odblokować już kiedyś składałem prośbę i dostałem pozwolenie ale chyba wygasła, złożyłem ponownie czekam już chyba od 5 dni i nic, 0 kontaktu z ich strony.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, przerogaty napisał:

Z tego co wiem, to zgodę otrzymuje się bez limitu czasowego. A 30 dni trzeba odczekać, by odblokować kolejne urządzenie. Spróbuj odblokować tak jak przedtem bez czekania na kolejne pozwolenie

 

22 godziny temu, tpawel napisał:

Mi zgoda wygasła po paru miesiącach nie korzystania z niej. Nowa przyszła w kilka godzin, odblokowalem bez problemu telefon. Po dwóch tygodniach odblokowalem następny na tym samym koncie wiec wygląda na to nie nie trzeba 30 dni już czekac

ja poprzednim razem nie odblokowywałem bo już miałem odblokowane. Ale poprosiłem o nadanie prawa do odblokowania, więc najwidoczniej wygasła a na następną muszę poczekać. Czy ktoś wie czy z poziomu aplikacji "Aktualizacje" da się zaktualizować telefon za pomocą "aktualizuj za pomocą archiwum zip" czy jakoś tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprzednim razem nie odblokowywałem bo już miałem odblokowane. Ale poprosiłem o nadanie prawa do odblokowania, więc najwidoczniej wygasła a na następną muszę poczekać. Czy ktoś wie czy z poziomu aplikacji "Aktualizacje" da się zaktualizować telefon za pomocą "aktualizuj za pomocą archiwum zip" czy jakoś tak ?

Można było. Ale kilka razy wysypało mi ostatnio aktualizacje. Tak że jak masz TWRP to z tej aplikacji aktualizacje klikasz: uruchom w recovery, potem insta, wskazujesz zipa i idzie bez problemu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...