Skocz do zawartości
  • 0

Telefon do 5 cali


Marcin9709

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
26 minut temu, Marcin9709 napisał:

@up

Zapomniałem dopisać na czym mi najbardziej zależy. Oczywiście chodzi mi o jakieś Xiaomi z:

- dobrą baterią

- dość dobrym aparatem

- dobrą wydajnością (Chrome, Facebook, Messenger)

- dobra bateria: Redmi 3, Redmi 3s

- dość dobry aparat: Mi4, Mi4c

- dobra wydajność do tego co wymieniłeś (Chrome, Facebook, Messenger): Mi4, Mi4c, Redmi 3, Redmi 3s

Werdykt według mojej oceny :D Mi4 lub Mi4c , są to flagowce z bardzo dobrą jakością wykonania ( dla mnie także ładniejsze :D ) oraz bardzo dobrymi aparatami, wydajnością większą niż wspomniane modele Redmi ( co zawsze może Ci się przydać ), co do baterii jest ciut słabiej w modelach Mi. Znając od jakiegoś czasu markę Xiaomi to niestety nie można mieć u nich wszystkiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
Czy to na pewno jest oficjalny sklep xiaomi? Bardzo w to wątpię. I polecam zawsze wersję z większą ilością Ramu. Miui lubi ram.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

To oficjalny sklep.

Miui lubi ram, ale można sobie i poradzić z 2GB. Zakladasz kłodeczke na apke którą nie chcesz żeby Ci ubijało i problem z glowy

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 godzin temu, r0bertt napisał:

Zależy najlepszy do czego? jak bateria to Redmi 3s - u off. dystrybutora 699 ;-)

Ah... jak ja lubię te te pytania z określeniem "Najlepszy"............ a dalej cisza, nie wiemy czy autor pytania chce mieć "najlepszą" wydajność, czy może "najlepszy" ekran, zaraz.... zaraz.... a może chce mieć "najlepszą baterie", aaa... może jednak chce mieć "najlepszy" aparat. Hm.... co tu może być jeszcze "najlepsze" ................... :o już wiem , dźwięk z głośnika, dźwięk z jacka, jakość rozmów, przedni aparat, wykonanie, spasowanie, jakość materiałów, wsparcie Xiaomi, zasięg, pamięć wewnętrzna. Jest tyle do określenia co może być "najlepsze" a my wiemy że ma być tylko taki i ma mieć max 5cali :)

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytałem się oficjalnego sklepu Xiaomi na allegro czy jest wersja z czarnym przodem.

Odpisali, że na tej aukcji http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-redmi-3s-16-2gb-lte-dual-sim-5-i6559673773.html

Ja im na to, że to jest biały.

Dostałem odpowiedź, że pewnie zdjęcie zostało zrobione przy użyciu lampy błyskowej i dlatego odniosłem takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
27 minut temu, Drakoon34 napisał:


Fanboy iOS-a, co Ty robisz na tym forum? Osobiście gardzę iosem i całym Apple.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Brak słów :/

 

Wracając do pytania:

@Marcin9709 to z allegro wziałbym tylko z x-komu jako officjalnego dytrybutora, no chyba że wolisz dać zarobić pośrednikom i potem bujać się zgwarancją u garażowców... jeżeli chodzi o Redmi 3s i Mi4c to wcale nie robi dużo gorszych zdjęć (miałem oba tel.), co do Mi4 to trochę stary już model i nie wiem czy jest sens kupować te modele, coraz mniej częsci i wsparcia a jak nie grasz to nie będziesz potrzebował prądożernego procesora jakim jest snap801.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Marcin9709 napisał:

Tutaj masz link do officjalnego sklepu Xiaomi na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 22.10.2016 o 19:52, Drakoon34 napisał:

Czy to na pewno jest oficjalny sklep xiaomi? Bardzo w to wątpię. I polecam zawsze wersję z większą ilością Ramu. Miui lubi ram.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Pytałem o ROM i Miui w tym "oficjalnym sklepie xiaomi" i ciekawostka:

Po szczegółowe informacje odesłali mnie do xiaomi4you.pl a Ci twierdzą, że nie mają z nimi (konto SmA_Xiaomi wcześniej zwane oficjalnym sklepem xiaomi) nic wspólnego - dlatego też, nie dziwię się, że nie potrafią mi udzielić odpowiedzi na temat tego produktu.
Coś tu śmierdzi, sprzedawca nie zna odpowiedzi na banalne i ważne pytanie, odsyła do konkurencji po odpowiedzi... a skąd ma produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1
2 godziny temu, Drakoon34 napisał:

Czy to na pewno jest oficjalny sklep xiaomi? Bardzo w to wątpię. I polecam zawsze wersję z większą ilością Ramu. Miui lubi ram.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Problem ramu bezpośrednio dotyczy androida... zobacz że na ios 2 gb to aż za dużo, android bez względu na nakładkę lubi RAM :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -2
Tak, na pewno jest to oficjalny sklep Xiaomi. Najpierw poczytaj, a później poddawaj pod wątpliwość fakty. Wersje z 3 GB RAM mają być jeszcze w tym roku.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka



Grzeczniej, nie jestem Twoim kolegą cwaniaczku. Poczytałem i nie ma tam nic poza ogólnikami stąd były moje wątpliwości.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...