Sign in to follow this  
Guest alabama123

Pisanie SMS w poziomie w aplikacji systemowej

Recommended Posts

Guest alabama123

Witam.

Nigdzie w internecie nie natrafiłem aby ktoś miał taki problem jak ja. Więc może ja robię coś źle albo to jest tak oczywiste i proste, że inni nie mają z tym problemu.

Mianowicie nigdzie nie mogę znaleźć opcji pisania SMS w poziomie (horyzontalnie). Opcja auto obracania jest włączona i działa w każdej innej aplikacji (również systemowych) ale kiedy przekręcę telefon podczas pisania SMS, ekran cały czas wyświetla obraz poziomo. Szukałem we wszystkich opcjach ale nie znalazłem nic co by za to odpowiadało. 

A taki sposób pisania jest strasznie irytujący.

Wersja androida to 6.0.1

Wersja MIUI to 8.0.3.0

Możesz nie szukać, nie ma takiej opcji w globalu. Jest w romach eu/pl, to jeden z kilku bonusów tych romów. 

Guest alabama123

W takim razie czy istnieje jakaś alternatywa? Albo nie wiadomo czy kiedykolwiek się to zmieni?

Ewentualnie czy jest jakaś inna aplikacja, którą by można zastąpić tą systemową, która by działała równie sprawnie? Pytam bo podejrzewam że zewnętrzna aplikacja nie będzie taka wybredna co do takich ustawień.

Tego nie wiem, jak Acid nie opatentował to może kiedyś Chińczycy skopiują pomysł. Zewnętrznej aplikacji trzeba by poszukać, ale wiem że bywają z niektórymi problemy na Miui. SMS-y to wymierający gatunek, rzadko z tego korzystam dlatego mi ten feler nie przeszkadza.

Guest alabama123

Ok. Dzięki za odpowiedź. Pierwszy raz mam "prawdziwego" chińczyka i kilka kwestii było dla nie niejasnych.

Teraz już wiem o co chodzi. Z tego co widzę nic nie zrobię na razie i pozostaje mi czekać. Posiadając globala przynajmniej nie będę miał problemu z aktualizacją a być może tak jak piszesz, kiedyś chińczyki to zrobią.

W takim razie temat do zamknięcia. Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this