Skocz do zawartości

MiPCSuite nie widzi Mi Max Pro 64


stevenson

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem MiPCSuite wersja jakoś 3.... i cos tam, ale nie widzi Mi Max Pro 64, instalowałem cuda sterowniki ADB, zmieniałem kable, instalowalem z innego źródła, starszą wersję itp. itd. --- nic z tego. gdzieś tam wyczytałem, że MiPCSuite jeszcze nie jest gotowe by "zobaczyć" Mi Max Pro i , że trzeba czekać na nowszą wersję.... Jakaś rada? czy trzeba czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stevenson osobiście polecam Ci zapoznać się z AirDroid ze sklepu play. Tak jak pisze kolega @majdan12 ta aplikacja (mogę się mylić) bardzo kojarzy mi się z PCSuite znanego z przed 10 laty ze starych NOKI itp. Nie wiele uwierz mi utracisz nie używając jej [-:

Do czego ogółem potrzebujesz tej aplikacji?
Wgrywanie Recovery robisz przez ADB czy tam FASTBOOT'a a Backup całego telefonu robisz w Recovery już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLIFord napisał:

@stevenson osobiście polecam Ci zapoznać się z AirDroid ze sklepu play. Tak jak pisze kolega @majdan12 ta aplikacja (mogę się mylić) bardzo kojarzy mi się z PCSuite znanego z przed 10 laty ze starych NOKI itp. Nie wiele uwierz mi utracisz nie używając jej [-:

Do czego ogółem potrzebujesz tej aplikacji?
Wgrywanie Recovery robisz przez ADB czy tam FASTBOOT'a a Backup całego telefonu robisz w Recovery już.

Jeśli już to potrzeba ADB i tryb FastBoot aby zainstalować Recovery TWRP.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...