Skocz do zawartości

Nie można się zalogować do usług google


pirytsolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Dzisiaj doszedł do mnie mój Redmi Note 3 SE i wszystko było bardzo fajnie, do momentu aż zapragnąłem dodać swoje konto Google.
Wszedłem na Sklep Play a tam komunikat "Nie można się zalogować", a niżej "Podczas nawiązywania połączenia z serwerami Google wystąpił problem".
Nie można zrobić nic oprócz kliknięcia "Dalej" ale wtedy przenosi nas do pulpitu i tyle. Próbowałem "z różnych miejsc" założyć konto (poczta, wyszukiwarka, mapy google) ale na nic, wszędzie to samo. Było tak na sofcie oryginalnym, więc pomyślałem, że przywrócę ustawienia fabryczne - nie pomogło, no więc zainstalowałem aktualizacje - również bez efektu.
Dodam, że jestem połączony z WiFi i działa mi internet ten systemowy. Jedynie nie mam włożonej karty sim ale to chyba nic nie zmienia?
Bardzo proszę Was o pomoc, nie mam pojęcia co robić. Tym bardziej, że nie można tu wgrać xiaomi.eu :(
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to. Myślałem, że może masz kupionego z Banggood z wgranym softem od Kenzo. Bo ja taki mam i właśnie występuje u mnie ten sam problem z dodaniem konta Google. Wczytuje wczytuje i nie można się zalogować - podczas nawiązywania połączenia z serwerem Google wystąpił problem. Więc może to jakaś globalna awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...