Skocz do zawartości

Redmi 3s Logi uceglonego telefonu


Heb89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, proszę was o pomoc bo jestem w dość ciężkiej sprawie, sprzedawca u którego zakupiłem telefon, który to telefon nie działał poprawnie i został odesłany na reklamacje, został mi po 2 miesiącach rzekomej naprawy odesłany jako cegła... nie włącza się, nie reaguje na nic, PC go nie widzi, czasem wykryje urządzenie ale nawet nie wiem jakie. Telefon miałem 1 dzień, po zalogowaniu się na konto google okazało się, ze  coś nie działa, pomyślałem że skoro mam gwarancje a akurat wyjeżdżam na urlop to niech mi się tym zajmą. No i zrobili, w sierpniu telefon wysłałem, dostałem dzisiaj nie działający z ekspertyzą i opinia że, to ja go popsułem bo chciałem wgrać samemu softa. Nic takiego nie miało miejsca, zrobiłem tylko reset do ustawień fabrycznych i sprawdziłem czy działa, działał. Pytanie czy ktoś jakoś jest w stanie wyciągnąć logi z datą rzekomej ingerencji? Sprawę chcę zgłosić do państwowej izby handlowej bo zniszczyli mi telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oni Ci mają udowodnić ingerencję. Nie Ty jej brak. Pałuj się z nimi (o ile w Polsce kupowałeś). Niech Ci dadzą ekspertyzę autoryzowanego serwisu producenta. Inna ekspertyza jest nieważna.

I nie gwarancja tylko rękojmia Ciebie powinna interesować. Poczytaj o tym w internetach.

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...