Skocz do zawartości

Problem z motywem


Falcon337

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych straciłem możliwość używania motywów z innych źródeł. Oczywiście jestem zarejestrowany w designer.xiaomi.com. Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 3 32/3gb z Miui8 Global. Czy wiecie może jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia Mon Jul 31 2017 o 13:14, aroo4444 napisał:

Witam. Po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych straciłem możliwość używania motywów z innych źródeł. Oczywiście jestem zarejestrowany w designer.xiaomi.com. Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 3 32/3gb z Miui8 Global. Czy wiecie może jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję

Ja mam też problem z motywami że źródeł 3, jestem również zarejestrowany w desinger.xiaomi.com wcześniej wczytywalem motywy i można było je ustawiać a teraz pojawia się komunikat że nie można ze źródeł zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 15.08.2017 o 12:36, Alucard napisał:

Mam to samo, ale pomaga opcja w xmiui do używania motywów ze źródeł 3, podobno pomaga też apka miui theme editor ale nie mam jak sprawdzić bo wykrywa, że blokuje reklamy i nie chce się włączyć.

a u mnie MIUI Theme Editor wygląda po uruchomieniu tak...

Screenshot_2017-09-10-11-00-47-814_com.mixapplications.miuithemeeditor.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku ktoś pisał że MIUI Theme Editor dziala, nastepnie ktoś inny napisał że nie działa bo blokuje reklamy a u mnie tez nie działa ale ja nie blokuje reklam więc już nie ogarniam. 

Znalazłem też fajny ciemny motyw Geometry Black z tym że ekran blokady zamieniłem innym i tapetę również swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Moim problemem są motywy w Redmi 4a, a mianowicie to, iż chcąc pobrać nowy motyw- klikając na wybrany, nic się nie dzieje, nie ma żadnej reakcji. Myślałam, że to wina tego, iż nie posiadam konta Xiaomi, ale po założeniu go, problem wciąż istnieje... 

Czy ktoś wie jak to naprawić? 

Dodam również, że to samo dzieje się z tapetami. 

Edytowane przez Imii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Motywy - po naciśnięciu w wybrany motyw nic się nie dzieje
  • 3 tygodnie później...
Dnia 9.11.2017 o 20:17, kamillu69 napisał:

gdy chce zainstalować wyskakuje mi ten komunikat. Motyw zrobiłem tez przez edytora i to samo. Pomóżcie.. 

Ja miałem tez problem nawet po zainstalowaniu aplikacji Miui Theme Editor, pobrałem raz sklep Aptoide i z niego pobrałem aplikacje Miui Theme Editor i wtedy jak jest z tego sklapu aplikacja działa prawidłowo, wybieram motyw i go instaluje później wchodzę w motywy i ustawiam ten motyw.

 

Edit.

u mnie działa w taki sposób tylko wersja 1.3.7

Edytowane przez tofic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam ten sam problem, error 402, niestety sposób z MIUI Theme Editor nie działa,
ani z Play Store ani z Aptoide, 
jak ktoś ma jakiś patent na to to piszcie :)
Może być sposób z rootem, z Xposed, 
kiedyś z MIUI 8 Tweaks sobie z tym poradziłem ale na MIUI 9 niestety nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. I proszę o pomoc. Krótko posiadam Xiaomi Mi Mix. Bardzo lubię zmieniać grafikę czyli motyw. Po otrzymaniu telefonu mogłam wejść w apkę Motywy i wybrać. Dziś już nie działa. Po naciśnięciu Motywy wyskakuje komunikat "motywy nie są obsługiwane w twoim regionie". A były. Bo grzebałam w nich w pierwszy dzień i pobrałam 2. Uważałam, że później ściągnę więcej. Nie mogę więc użyć nawet tych systemowych, oprócz tych 2 wgranych. Pomóżcie dobrzy ludzie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Majleen napisał:

Witam. I proszę o pomoc. Krótko posiadam Xiaomi Mi Mix. Bardzo lubię zmieniać grafikę czyli motyw. Po otrzymaniu telefonu mogłam wejść w apkę Motywy i wybrać. Dziś już nie działa. Po naciśnięciu Motywy wyskakuje komunikat "motywy nie są obsługiwane w twoim regionie". A były. Bo grzebałam w nich w pierwszy dzień i pobrałam 2. Uważałam, że później ściągnę więcej. Nie mogę więc użyć nawet tych systemowych, oprócz tych 2 wgranych. Pomóżcie dobrzy ludzie ...

 

Cos pokąbinowali z nasz prawem ponoć i narazie się nie da.

Zmień region, ja wybieram Albanie, zrób co masz zrobić i wruć na Polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.04.2018 o 11:58, Majleen napisał:

Witam. I proszę o pomoc. Krótko posiadam Xiaomi Mi Mix. Bardzo lubię zmieniać grafikę czyli motyw. Po otrzymaniu telefonu mogłam wejść w apkę Motywy i wybrać. Dziś już nie działa. Po naciśnięciu Motywy wyskakuje komunikat "motywy nie są obsługiwane w twoim regionie". A były. Bo grzebałam w nich w pierwszy dzień i pobrałam 2. Uważałam, że później ściągnę więcej. Nie mogę więc użyć nawet tych systemowych, oprócz tych 2 wgranych. Pomóżcie dobrzy ludzie ...

 

Witam, ja z kolei nie mogę znaleźć Apki motywy, przeszukałam cały telefon, posiadam Xiaomi Mi 6 i po kilku miesiącach od użytkowania ikona motywy po prostu zniknęła.... co się mogło stać? czy jakoś można to przywrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...