Skocz do zawartości

Kłòdka na aplikacji a autostart


jestemsuper

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dopiero jutro będę miał swòj pierwszy telefon z miui, ale już czytam jak najwięcej o systemie, żeby potem nie mieć że wszystkim problemów. Zastanawia mnie jedna rzecz, na którą nie znalazłem odpowiedzi. Czym różni się nałożenie kłódki na aplikację od dodatnia jej do listy autostartu? Z tego co czytałem, obie funkcje umożliwiają dostawanie powiadomień. To  oznacza,  że  każdą aplikacje, z której chce dostawać powiadamiania muszę dodać do listy autostartu i nałożyć na nią kłódkę, czy też wystarczy użyć jednej funkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.10.2016 o 12:07, jestemsuper napisał:

A Wam też automatyczne aktualizacje aplikacji ze sklepu Google działają tylko, jak dacie kłódkę na sklep?

Nie mam na Sklepie Play ani kłódki ani Autostartu. Aktualizacje automatyczne działają.

Choć... mam wrażenie, że działają leniwie, tzn. rzadziej, niż by mogły. Ale nie przeszkadza mi to w niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kłódka i autostart to też tak po chińsku działa czasami. Zakłódkowanego PowerAmpa potrafi zatrzymać jak za dużo robi się na telefonie (przeglądarka i ze dwa inne programy, czasem nawet sama przeglądarka), do autostartu nie mam dodane nic poza tym co jest w standardzie czyli Gmail i Insta, a nie zauważyłem żeby coś nie działo, wszystkie apki powiadamiają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...