Jump to content

Xiaomi Redmi Note 3 PRO banggood, brak sieci, aparat nie działa

LiuYenfei
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post. Mam ogromny problem z moim Xiaomi Redmi Note 3 PRO zakupionym na banggood.com. Po włożeniu karty sim okazało się, że nie łapie sieci, aparat nie robi zdjęć (nie można połączyć z aparatem). Wersja MIUI 8.0.5.0 Global. Próbowalem zdjąć bootloadera, dostałem zgodę utknął na 50% i dalej wyskakuje błąd. Bardzo proszę o pomoc, nie mam już pojęcia co z nim może być nie tak...  

Banggood wgrywa podobno własny soft a to by oznaczało, że musisz go zmienić bo na takim nie odblokujesz bootloadera, najlepiej pokaż scrreena z wersją softu.

Podejrzane jest to nie łapanie sieci i niedziałający aparat ale bądźmy dobrej myśli.

• 2 weeks later...

Ja też kupiłem RN3Pro w tym sklepie i było to samo co u Ciebie. Jaką wersje zakupiłeś standardową (kenzo) czy  international czyli (kate) tel ma 152mm długości i obsługuje lte800? Ja kupiłem wersje international a miałem wgrany soft od zwykłej. Pomogło wgranie przez miflash poprawnej wersji. Tylko trzeba najpierw wejść w tryb edl w telefonie u mnie bez tego nie chciało ruszyć.

Edited by szaqal102

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...