Elderbary

Kupony - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Jak będzie jakikolwiek problem to zapraszam do kontaktu również na PW.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Chciałem wykorzystać zniżkowe kody z fejsbóka, ale za cholerę nie mogę znaleźć miejsca przy składaniu zamówienia, gdize można je podać..

no i chciałem zamówić 2 takie same telefony, dla siebie i kogoś, czy zniżka obejmie oba?

Chciałem wykorzystać zniżkowe kody z fejsbóka, ale za cholerę nie mogę znaleźć miejsca przy składaniu zamówienia, gdize można je podać..

no i chciałem zamówić 2 takie same telefony, dla siebie i kogoś, czy zniżka obejmie oba?

Tu jest sposób, ale już chyba nie działa. Sprawdź sobie - > https://wklej.to/Sx1xN

8 godzin temu, pyzior napisał:

Na produkty objęte promocją na Halloween nie można wpisać kodu,sam miałem z tym problem

Nie chodzi tylko o produkty na Halloween, ale także o produkty z innych promocji czy flash promocji, wpadłem na to przypadkowo robiąc tam zakupy i postanowiłem ta wiedzą podzielić się tylko z tym forum i w jednym temacie :D . Niestety rozrosło się to do większych rozmiarów i większego zdziwienia kolegów z Chin, co skłoniło ich do zamknięcia furtki :( . Popatrzę , może gdzieś zostawili kluczyk  :P 

Próbowałem otworzyć w dwóch okienkach. W jednym dodać mi5 i otworzyć koszyk, w drugim dodać byleco z opcją kodu + wpisać kod. Następnie w niezaktualizowanym jeszcze okienku wcisnąć F5. Zadziałało.

Ale niestety, kiedy usunąłem dodatkową rzecz, kod na mi5 też zniknął :(

Może mają coś za pół dolara czym można to obejść ;)

Edited by Kaiketsu

Mam przeciek, jeszcze nie do końca potwierdzony, o ponownie aktywnych kuponach po 12.11

>> TUTAJ <<  będzie więcej info na dniach :)

Czy ktoś ogarnia gdzie znaleźć ten kupon zniżkowy za lajk na Facebook'u? Pisalem do ich supportu, no ale niestety... nowy rok świętują :)

no bardzo ciekawy dokumencik, dzięki wielkie

Ten dokumencik jest już kilka miesięcy przypiety w dziale Promocje cumplu :D

Na dzień dzisiejszy nie wszystkie kupony działają, jest to spowodowane zmianą wyglądu i pracy strony www.

Od początku sierpnia, kupony powinny być już w pełni dostępne i sprawne, no i bogate - jak zawsze :>

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, rubson napisał:

Na dzień dzisiejszy nie wszystkie kupony działają, jest to spowodowane zmianą wyglądu i pracy strony www.

Nie tylko kupony nie działają. ;) 

Chciałem kupić córze Redmi 4X i niespodzianka! Na stronie przeglądowej modeli z serii Redmi 4X, cena modelu 3/32 GB (pierwszy na liście) wynosi 129,99 USD. Po kliknięciu i przeniesieniu do karty produktu, cena zmienia się na 142,99 USD. Czy to nowa taktyka dodatkowego zarobku...?

Ja też szukam redmi 4x i przy wybraniu tego tańszego wyrzuca że nie wysyłają do Polski. Po kliknięciu na link z arkusza przechodzi się do dobrej wersji tej z B20. W ogóle nie ma teraz gdzie wpisać kodu rabatowego na IBG, przynajmniej ja nie widzę takiego miejsca.

I co to za wysyłka EU Packet?

Witam!
Mam problem zamówiłem telefon na ibaygou i dostałem maila o takiej treści
"

Hi ,

Thank you for your order on Ibuygou.

The postcode "43265"on you shipping address belongs to DHL remote delivery areas, which means you need to pay another 38 USD to DHL for the remote areas dispatch fee.

Please kindly check here :http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.jsp

In this case, we have 3 suggestions:

1. Pay the 38USD for DHL remote areas dispatch fee.
2. Change another shipping address that does not belong to the DHL remote areas.
3.Offer the address of your local DHL office site which nearest to you so that you can pick up the package by yourself.

Waiting for your quick response.

Kind regards,

Michael

iBuygou Customer Services Team"

I zastanawiam się co powinienem zrobić?

Witam, parę dni temu zdecydowałem się na zakup xiaomi mi5s w sklepie ibuygou. Wszystko poszło gładko, łącznie z dodaniem kuponu na 25$, który mi się dodał normalnie do podsumowania mojego zamówienia. Niestety po 2 dniach otrzymałem takiego oto maila: 

hi
Thanks for your order on Ibuygou.
Sorry to say that you need to pay us $25 USD.
We have lowered the price of the phone Mi 5S on the day you placed the order. 
  So the $25 coupon IBGMI5S64 could not be available for your order.
If you want your order to be shipped out to you asap, please pay us $25.
If you agree, please pay $25 directly to our paypal account by the link as belows,
Please kindly tell me the Paypal Unique Transaction ID after you have paid, then I will check it for you, thank you.
Kind regards,
Michael

Za smartfona zapłaciłem razem z tą 2 letnią gwarancją przez DHL China około 290$. W sumie przez paypal na złotówki wyszło około 1100PLN. Gdyby mi teraz przyszło faktycznie dopłacić jeszcze te 25$ to już tak średnio się chyba będzie opłacało, bo na allegro można znaleźć mi5s już za niewiele ponad 1200PLN, np.

http://allegro.pl/xiaomi-mi5s-lte-3-64-zloty-z-pl-gw-24m-i6906411242.html

Na razie odpisałem im, że nie mam zamiaru dopłacać, bo to ich błąd, że kod działał, poza tym, cena była jednakowa conajmniej tydzień wcześniej, a nie jak piszą, że zmieniła się w dniu zakupu. Napisałem też, żeby zwrócili kasę, jak nie chcą sprzedać z kuponem. Na razie od wczoraj jeszcze nic nie odpisali, ale obawiam się, że mogą nie odpuścić. Co w takim razie wtedy radzicie, dopłacić, czy domagać się zwrotu kasy i kupić na allego, a może w innym chińskim sklepie?

Dnia 26.08.2017 o 10:54, Fajozo napisał:

Witam, parę dni temu zdecydowałem się na zakup xiaomi mi5s w sklepie ibuygou. Wszystko poszło gładko, łącznie z dodaniem kuponu na 25$, który mi się dodał normalnie do podsumowania mojego zamówienia. Niestety po 2 dniach otrzymałem takiego oto maila: 

hi
Thanks for your order on Ibuygou.
Sorry to say that you need to pay us $25 USD.
We have lowered the price of the phone Mi 5S on the day you placed the order. 
  So the $25 coupon IBGMI5S64 could not be available for your order.
If you want your order to be shipped out to you asap, please pay us $25.
If you agree, please pay $25 directly to our paypal account by the link as belows,
Please kindly tell me the Paypal Unique Transaction ID after you have paid, then I will check it for you, thank you.
Kind regards,
Michael

Za smartfona zapłaciłem razem z tą 2 letnią gwarancją przez DHL China około 290$. W sumie przez paypal na złotówki wyszło około 1100PLN. Gdyby mi teraz przyszło faktycznie dopłacić jeszcze te 25$ to już tak średnio się chyba będzie opłacało, bo na allegro można znaleźć mi5s już za niewiele ponad 1200PLN, np.

http://allegro.pl/xiaomi-mi5s-lte-3-64-zloty-z-pl-gw-24m-i6906411242.html

Na razie odpisałem im, że nie mam zamiaru dopłacać, bo to ich błąd, że kod działał, poza tym, cena była jednakowa conajmniej tydzień wcześniej, a nie jak piszą, że zmieniła się w dniu zakupu. Napisałem też, żeby zwrócili kasę, jak nie chcą sprzedać z kuponem. Na razie od wczoraj jeszcze nic nie odpisali, ale obawiam się, że mogą nie odpuścić. Co w takim razie wtedy radzicie, dopłacić, czy domagać się zwrotu kasy i kupić na allego, a może w innym chińskim sklepie?

Widzę że strasznie popsuła się obsługa w tym sklepie, mam to samo, dodatkowo chcą podbić cenę o 5$ :-(

Jak się skończyło dopłaciłeś ??  Czy wysłali w cenie zakupu ?? 

Cytat
Dear Customer,

Thanks for your order on Ibuygou for the below phone. 

https://www.ibuygou.com/p-offical-global-version--redmi-note-4--4gb-ram-64gb-rom--4g-lte-smartphone-snapdragon-625-octa-core-2-0ghz-8880.html

We noticed that you had used the $7 coupon. That coupon is a mistake. We have planned to cancel your order and refund it to your paypal. 
Because we lose money on this phone. 

After twice thinking and as a nice commercial gesture, we would like to keep your order and send it out to you next Monday or Tuesday 
if you agree to pay us the $12 USD. (In fact, we still do not make any profit from this phone.) The $12 covers the $7 coupon and the $5 shipping cost.
And you would like to get the order in 2-5 days after its shipping.

If you agree, please pay the $12 USD directly to our paypal account by the link as belows,

Odpisałem im że to ich błąd, po za tym dlaczego chcę jeszcze 5 $ za wysyłkę skoro zapłaciłem już 6$, nie dostałem na to odpowiedzi.

Cytat
So sorry about that.

the price $168.99 USD is too low. and you used a coupon for the order.

We lose money on the phone.

We do appreciate if you could pay us $12 USD.

If you do not want to pay it, we would like to cancel your order and refund it to your paypal. 

Nie wiem co zrobić dopłacić im czy odpuścić sobie zakup u nich.