Skocz do zawartości

Gdzie kupić?


Kuuubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od bardzo długiego czasu zastanawiałem się nad zakupem mi5 (wersja 64GB). Tylko nie wiem skąd najlepiej kupić, żeby było jak najtaniej, ale bezpiecznie. Zależało by mi też na wgranym global romie ponieważ boje się że sam mogę sobie z tym nie poradzić. Proszęo pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci faktura VAT? Na iBuyGoU gwarancję uznają bez faktury bo takiej nie wystawiają, po to płacisz ubezpieczenie od VATu żeby w razie coś zwrócili ci pieniądze, jeśli chcesz fakturę to musisz zapłacić VAT a wtedy cena jest o wiele większa, na iBuyGoU gwarancja jest na podstawie historii zamówienia, a jeśli chcesz koniecznie z fakturą to X-kom ale nie wiem czy mają wersję 64GB no i nie wiem czy ta polska cena będzie ci się podobać :)

Edytowane przez SlenderJr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SlenderJr napisał:

A po co ci faktura VAT? Na iBuyGoU gwarancję uznają bez faktury bo takiej nie wystawiają, po to płacisz ubezpieczenie od VATu żeby w razie coś zwrócili ci pieniądze, jeśli chcesz fakturę to musisz zapłacić VAT a wtedy cena jest o wiele większa, na iBuyGoU gwarancja jest na podstawie historii zamówienia, a jeśli chcesz koniecznie z fakturą to X-kom ale nie wiem czy mają wersję 64GB no i nie wiem czy ta polska cena będzie ci się podobać :)

Aleś się rozpisał.....

Telefon będzie na firmę więc potrzebuję fakturę VAT

Chyba u nich kupię:

http://empix.pl/pl/p/Xiaomi-Mi5-364GB/21622

Mają jeszcze konto na allegro:

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3-64gb-black-w-wa-fv23-i6561223122.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tpawel napisał:

Nie potrzebujesz faktury. Jak kupisz z Chin i Ci go po drodze ovatują to normalnie możesz ten VAT odliczyć.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Ale nie ma pewności że mu doliczą VAT po drodze, chyba że sam o to w jakiś sposób poprosi xD

 

43 minuty temu, malina napisał:

Aleś się rozpisał.....

Telefon będzie na firmę więc potrzebuję fakturę VAT

Chyba u nich kupię:

http://empix.pl/pl/p/Xiaomi-Mi5-364GB/21622

Mają jeszcze konto na allegro:

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3-64gb-black-w-wa-fv23-i6561223122.html

Sprawdź tylko najpierw dokładnie opinie o nich tutaj na forum albo gdzieś na allegro czy też w internecie żebyś nie miał później problemów że się ociągają z wysyłką albo że nie wystawili faktury albo cokolwiek innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Bo jak już nudziłem parę razy - trafiam martwe piksele na wyświetlaczach. Wyjątkowo często.

 

W technosie mogę oddać, jeśli się nadzieję... ale jest dość drogo.

IBG - tanio (a jak się uda bez vatu to bardzo tanio), dłuższa gwarancja... ale jak trafię dead pixele to nic z tym już nie zrobię, a przy moim pechu....

 

Nie wiem, czy zaryzykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kaiketsu napisał:

Też się zastanawiam. Bo jak już nudziłem parę razy - trafiam martwe piksele na wyświetlaczach. Wyjątkowo często.

 

W technosie mogę oddać, jeśli się nadzieję... ale jest dość drogo.

IBG - tanio (a jak się uda bez vatu to bardzo tanio), dłuższa gwarancja... ale jak trafię dead pixele to nic z tym już nie zrobię, a przy moim pechu....

 

Nie wiem, czy zaryzykować ;)

Nic z tym nie zrobisz na IBG? A po co niby MiCenter które zajmuję się naprawami gwarancyjnymi telefonów z IBG i po co wgl. jest gwarancja u nich? I nie ma co gdybać "a ja to mam takie szczęście że nawet z domu lepiej się nie ruszać bo czarny kot mi drogę przetnie jak będę przechodził pod drabiną i lustro spadnie mi na głowę dając siedem lat nieszczęścia a wgl. to najpewniej mnie zabije więc wgl. to nic nie będę robić..." jest ryzyko jest zabawa, ja zamówiłem z IBG wersję 128GB bo 64GB to dla mnie za mało i nie mam żadnych problemów z telefonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Bo jak już nudziłem parę razy - trafiam martwe piksele na wyświetlaczach. Wyjątkowo często.
 
W technosie mogę oddać, jeśli się nadzieję... ale jest dość drogo.
IBG - tanio (a jak się uda bez vatu to bardzo tanio), dłuższa gwarancja... ale jak trafię dead pixele to nic z tym już nie zrobię, a przy moim pechu....
 
Nie wiem, czy zaryzykować

W technos kupowałem swój ostatni telefon Mi4c ale rozbilem dotyk i po jego wymianie w firmie etechexpert już się nie uruchamia - teraz go znowu odesłałem
Do technos nic nie mam oprócz ceny dlatego teraz kupię Mi5 w empix.pl

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...