Jump to content

Koszulki MIUIPolska


glaedrem
 Share

Recommended Posts

info1.jpg

Trochę czasu minęło, ale w końcu zabraliśmy się za zamówienie koszulek związanych z MIUI i naszym serwisem. Po analizie opinii na temat haseł, póki co zdecydowaliśmy się na koszulki z samym wizerunkiem MITU - z tyłu u góry znajdować będzie się niewielkie logo MIUIPolska, o średnicy około 3cm. Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie, to prawdopodobnie w przyszłości przygotujemy więcej wersji koszulek.

Koszta: całkowity koszt zamówienia jednej koszulki wraz z wysyłką to 45 zł.

Sposób zamówienia: Na adres [email protected] można wysyłać zgłoszenia. W tytule podajemy swoje imię i nazwisko, a w treści adres do wysyłki, liczbę zamawianych koszulek oraz ich rozmiary. W odpowiedzi otrzymacie linka do płatności za pośrednictwem PayPal.

Czas realizacji: zamówienia zbierać będziemy przez tydzień, maksymalnie dwa (zależnie od zainteresowania). Od momentu zamknięcia zgłoszeń, czas realizacji po stronie drukarni to 7 dni roboczych (a przynajmniej taką dostaliśmy deklarację).

Jakość: Koszulki zamawiane będą z materiału najlepszej jakości oferowanej przez firmę. Nie chcemy czegoś, co za chwilę będzie do wyrzucenia.

Rozmiarówka: post-2-13980030854137_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...